Grupa NRF inwestuje w Gdańsku

, 31 stycznia 2014, 11:03

Grupa NRF inwestuje w logistykę i organizację sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej. Do dotychczas funkcjonujących magazynów w Austrii i Polsce, dołączy nowe centrum logistyczne, zlokalizowane w Gdańsku. Jego otwarcie jest planowane na marzec 2014 r.

Lokalizacja magazynu w mieście portowym umożliwi połączenie czterech europejskich i pięciu indyjskich zakładów produkcyjnych NRF. Zespoły sprzedażowe z Austrii, Polski i innych państw Europy Środkowo-Wschodniej będą zintegrowane w jednym europejskim zespole sprzedaży, działającym w biurach w Gdańsku, Wiedniu i "domowych biurach" na całym obszarze.

Działaniami NRF w Europie Środkowo-Wschodniej od strony operacyjnej zarządzać będzie Sylwia Rutkowska. Za rozwój sprzedaży odpowiedzialna będzie Natali Kasowski.

NRF konsekwentnie inwestuje w dział aftermarketu w takich krajach jak Hiszpania, Niemcy, Francja oraz w Europie Wschodniej. Celem grupy jest pozycja lidera w branży układów chłodzenia i klimatyzacji na rynkach starego kontynentu.

Dowiedz się więcej

Skraplacze NRF ze zintegrowanymi osuszaczami
Skraplacze NRF ze zintegrowanymi osuszaczami

Rynek skraplaczy jest coraz bardziej konkurencyjny. Podczas gdy większość firm zabiega o klienta poprzez obniżanie cen, NRF stawia na najwyższą jakość produktów i usług. Zestaw Easy Fit od NRF Koncepcja Easy Fit NRF zakłada dostarczanie klientowi skraplacza wraz ze zintegrowanym osuszaczem. W zestawie znajdują się też części niezbędne do prawidłowego montażu. Pozwala to zaoszczędzić czas […]

Nowe centrum logistyczne Grupy NRF w Madrycie
Nowe centrum logistyczne Grupy NRF w Madrycie

Grupa NRF finalizuje inwestycję na rynku hiszpańskim. W Madrycie otwarto nowe centrum logistyczne firmy. Hiszpańska inwestycja NRF Od maja 2013 roku nowy magazyn NRF będzie służyć zarówno środkowej, jak i północno-zachodniej Hiszpanii oraz Portugalii. Jego działanie wpłynie na rozbudowę sieci logistycznej NRF. W Hiszpanii firma posiada magazyny w Granadzie, Walencji i Barcelonie. Magazyn posiada pełny […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 31 stycznia 2014, 16:06 0 0

Cena czyni cuda,czyli w Polsce lipa.

Odpowiedz

Anonim, 4 lutego 2014, 20:53 0 0

nie do końca rozumie Twój wpis....

Odpowiedz