Zestawy stabilizatora Meyle HD w Auto Partner SA

, 29 stycznia 2014, 8:49

W ofercie Auto Partner SA pojawiły się zestawy stabilizatora Meyle HD do aut grupy VW – Seata Ibizy, Skody Fabii oraz Volkswagena Polo. Zestawy zawierają wszystkie części montażowe. Objęte są czteroletnią gwarancją producenta.

Meyle HD w Auto Partner SA

W przypadku niektórych modeli samochodów z grupy Volkswagen, wraz z upływem czasu może dojść do pęknięcia tarcz stabilizatora, a łożyska stabilizatora mogą utracić zdolność prowadzenia bocznego.

Poza tym łożyska stabilizatora nie są osłonięte i narażone na wpływy środowiskowe, jak wilgoć, sól drogowa i brud. Warstwa ochronna stabilizatora jest tym samym niszczona. Dochodzi do powstawania korozji pomiędzy stabilizatorem a łożyskiem. Wynikiem tego są uciążliwe hałasy przy sprężynowaniu i przy jeździe w zakrętach. Jeśli dana część jest uszkodzona, to z reguły pociąga to za sobą uszkodzenia sąsiadujących części. Dlatego inżynierowie z Meyle radzą wymianę wszystkich wrażliwych części.

Meyle od zaraz oferuje zestawy stabilizatora w jakości HD z 4 latami gwarancji, które zawierają wszystkie części niezbędne do naprawy. Zestawy stabilizatora Meyle są dostarczane w kartonie i zawierają stabilizator, drążki łączące Meyle w jakości HD, łożyska stabilizatora i kompletny materiał montażowy.

Zestawy stabilizatora Meyle HD dostępne są w Auto Partner SA pod poniższymi indeksami:

Kod towaru

Nazwa towaru

Cena detal netto [PLN]

1006530002/HD

REP. VW STAB. P. POLO/FABIA/IBIZA

                     487,49   

1006530003/HD

REP. VW STAB. P. POLO 01-09 /FABIA 00-/IBIZA 08-

                     487,49   

1006530004/HD

REP. VW STAB. P. POLO 01-09 /FABIA 00-/IBIZA 08-

                     487,49   

 

Wkrótce w ofercie sieci Auto Partner pojawią się kolejne zestawy stabilizatora.

Dowiedz się więcej

Przewód intercooler-turbina do silnika 1.9 TDI w ofercie Auto Partner SA
Przewód intercooler-turbina do silnika 1.9 TDI w ofercie Auto Partner SA

W Auto Partner SA pojawił się przewód intercooler-turbina do popularnego silnika 1.9 TDI, montowanego w samochodach grupy Volkswagen. Przewód znajduje zastosowanie w przypadku silników 1.9TDI 130KM AWX/AVF: Nr.kat.3B0145828G Nr.kat.3B0145828F Nr.kat.3B0145828D   Produkt jest dostępny pod nr: SCE0002. Cena detaliczna netto wynosi 178,50 zł.

Boot expandery i uniwersalne osłony przegubów w Auto Partner SA
Boot expandery i uniwersalne osłony przegubów w Auto Partner SA

W ofercie Auto Partner SA dostępne są pneumatyczne rozpieracze do montażu między innymi uniwersalnych osłon przegubów. Dzięki urządzeniu nie ma konieczności demontażu półosi napędowej. Urządzenie występuje pod indeksem VKN 402. Produkty SKF w ofercie Auto Partner SA Osłonę należy dociąć do żądanego wymiaru, po zamontowaniu jej na przegub i po zamontowaniu opaski zaciskowej. Jej wymiary […]

Fabryka Volkswagena we Wrześni pod Poznaniem
Fabryka Volkswagena we Wrześni pod Poznaniem

Następca dostawczego samochodu Volkswagen Crafter będzie produkowany w Polsce. Niemiecki koncern ogłosił, że nowa fabryka powstanie w miejscowości Września, niedaleko Poznania. Fabryka Volkswagena we Wrześni będzie pierwszą od wielu lat dużą inwestycją producenta samochodów w Polsce. Poprzednią była budowa montowni samochodów MAN Trucks w Niepołomicach. Inwestycja Volkswagena może być sygnałem dla potencjalnych inwestorów z sektora […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 1 lutego 2014, 17:05 0 0

JAK ZWYKLE AP MA PO 1 SZT :)

Odpowiedz