Poznaj funkcje portalu HELLA Techworld na YouTube

, 28 stycznia 2014, 10:40

Dla aktualnych i przyszłych użytkowników HELLA Techworld powstał specjalny film, gdzie zaprezentowany został portal i jego funkcje. Portal zawiera ponad 1 200 wskazówek dotyczących diagnozy i napraw.

HELLA Techworld to narzędzie, które z założenia ma stanowić wsparcie w codziennej pracy każdego warsztatu. Łączy w sobie obszerną wiedzę ekspercką z informacjami technicznymi dotyczącymi problemów pojawiających się przy przeglądzie lub naprawie samochodu. Portal zawiera ponad 1 200 praktycznych wskazówek dotyczących diagnozy i napraw dedykowanych konkretnym pojazdom, liczne filmy techniczne związane z głównymi obszarami działalności firmy – oświetleniem, elektryką, elektroniką, systemami termicznymi.
 

Narzędzie zawiera także obszerne materiały do samodzielnego i dalszego kształcenia. Wbudowany moduł treningów online pozwala na przetestowanie w każdej chwili zdobytej wiedzy. Funkcja wyszukiwania wspomagana jest przez wyszukiwarkę Google. Portal dostępny jest w języku polskim pod adresem www.hella.com/techworld.

 

Dowiedz się więcej

HELLA Techworld – nowy techniczny portal internetowy
HELLA Techworld – nowy techniczny portal internetowy

Techniczny portal internetowy HELLI jest już dostępny. Strona zawiera wiedzę techniczną oraz wskazówki przydatne w codziennej praktyce warsztatowej. Portal HELLA Techworld HELLA Techworld to narzędzie, które z założenia ma stanowić wsparcie w codziennej pracy każdego warsztatu. Portal  łączy w sobie obszerną wiedzę ekspercką z informacjami technicznymi, dotyczącymi problemów pojawiających się przy przeglądzie lub naprawie samochodu. […]

Rusza konkurs HELLA Techworld
Rusza konkurs HELLA Techworld

W konkursie dla użytkowników portalu HELLA Techworld można zdobyć atrakcyjną nagrodę z logo Aston Martin Racing lub McLaren. Zasady są proste – jedno pytanie, jedna odpowiedź. Odpowiedzi na pytania konkursowe należy szukać na portalu. Przewidziano łącznie 6 etapów. Każdy kolejny etap konkursu będzie zaczynał się co 2 tygodnie w środę. W każdym do wygrania po […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!