Inter Cars pomaga w rozpoczęciu działalności montażu instalacji LPG

, 21 stycznia 2014, 10:52

Do rozpoczęcia działalności związanej z montażem instalacji zasilania LPG w samochodach niezbędne jest posiadanie uprawnień Instytutu Transportu Samochodowego. W zdobyciu takich uprawnień, osobom zainteresowanym pomaga Inter Cars.

Procedura uzyskania tych uprawnień jest bezpłatna pod pewnymi warunkami. Do jej rozpoczęcia niezbędne jest dostarczenie przez klienta, do swojego przedstawiciela handlowego (najlepiej mailem) kopii czterech dokumentów:

  • Faktury zakupu analizatora spalin
  • Ważnego uwierzytelnienia wskazań analizatora spalin. Dokument nazywa się „Świadectwo Legalizacji Ponownej”
  • Faktury zakupu detektora gazu
  • Świadectwa CE detektora gazu

 

Niezbędne szkolenie zostaje przeprowadzone przez specjalistę z firmy Inter Cars, w serwisie klienta. Termin szkolenia ustalany jest indywidualnie. Szkolenie może być bezpłatne. Po jego zakończeniu wystawiana jest faktura na kwotę 1300 zł netto. Jeśli w ciągu trzech miesięcy od daty szkolenia serwis kupi części z indeksem zaczynającym się na "LPG…" za kwotę 5000 zł netto (instalacja szkoleniowa wlicza się do zakupów), koszt szkolenia refundowany jest bonami zakupowymi IC na kwotę brutto faktury (1600 zł).

Przez cały czas trwania współpracy pomiędzy warsztatem a dystrybutorem dostępna jest pomoc techniczna pod numerem telefonu 665 39 12 29. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z przedstawicielem handlowym lub zadzwonić pod nr telefonu 665 39 12 30 (Piotr Bok).

Dowiedz się więcej

Przyszłość rynku LPG w Polsce –  wywiad
Przyszłość rynku LPG w Polsce – wywiad

Ogromną większość samochodów z zamontowanymi instalacjami gazowymi stanowią pojazdy wyprodukowane w latach 90. i wcześniej. Czy rynek LPG jest gotowy na modernizację parku samochodowego w Polsce? Na ten temat rozmawialiśmy z Piotrem Bokiem, specjalistą od instalacji samochodowych z firmy Inter Cars SA. Jak zmienia się tendencja zakupów instalacji LPG przez Polaków? Piotr Bok: Tendencja zakupowa […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!