Goodyear zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

, 15 stycznia 2014, 9:02

Do tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyłączyła się Grupa Goodyear Polska. Firma wzięła udział w pikniku zorganizowanym 12 stycznia na warszawskim Ursynowie.

– „To było wyjątkowe wydarzenie, wspierające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a jednocześnie promujące odpowiedzialne zachowania w ruchu drogowym. W pokazach symulacji dachowania, którą pomogliśmy zorganizować, wzięło udział wiele osób. Wszyscy fantastycznie się bawili, a także hojnie licytowali. Cieszę się, że mogliśmy przyłączyć się do tej akcji, która spotkała się z tak szerokim odzewem ze strony mieszkańców Warszawy w każdym wieku, zarówno tych najmłodszych, jak i starszych” – mówi Konrad Perz, Manager marki Goodyear w Grupie Goodyear Polska.

Oprócz licznych licytacji, z których dochód został przeznaczony na WOŚP, na uczestników czekały koncerty na żywo oraz motoryzacyjne ciekawostki. Na Ursynowie można też było podziwiać zmagania 85 załóg off‑roadowych, a nawet osobiście przejechać się rajdowym samochodem terenowym, monster truckiem lub quadem.

Przygotowano specjalną strefę dla najmłodszych, gdzie na dzieci czekały między innymi odblaski oraz książeczki edukacyjne z informacjami na temat bezpiecznych zachowań na drodze, ufundowane przez Goodyeara. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również inna atrakcja, w której przygotowanie zaangażował się Goodyear, czyli symulator dachowania dostarczony przez Akademię 4×4. Były też pokazy jak należy prawidłowo udzielać pierwszej pomocy.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!