Konkurs Teraz Polska 2014 – ostatnie chwile na zgłoszenia

, 13 stycznia 2014, 10:14

Tylko do jutra (14 stycznia 2014 r.), firmy z sektora motoryzacyjnego mogą zgłaszać swoje kandydatury do udziału w konkursie Teraz Polska 2014. Prestiżowe godło będzie przyznawane w kategoriach: najlepszy produkt/najlepsze usługi, przedsięwzięcia innowacyjne.

Teraz Polska 2014 – firmy z branży motoryzacyjnej

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” kończy przyjmowanie wniosków konkursowych do 24. edycji Konkursu „Teraz Polska”. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, gmin i innowacji, które wyróżniają się na rynku pod względem jakościowym, technologicznym i użytkowym. Firmy z sektora motoryzacyjnego mogą zgłosić swoje kandydatury w dwóch z trzech istniejących kategorii konkursowych: najlepszy produkt/najlepsze usługi oraz przedsięwzięcia innowacyjne. Wszyscy zainteresowani udziałem w konkursie powinni w pierwszej kolejności przesłać do Biura Konkursu „Teraz Polska” ankietę rejestracyjną.

Przedmiot zgłoszenia mogą stanowić dwa rodzaje innowacji:

  • produktowa – udoskonalenie wyrobu już wytwarzanego przez przedsiębiorstwo lub rozszerzenie struktury asortymentowej o nowy produkt (usługę),
  • procesowa (technologiczna) – wprowadzenie zmian w metodach produkcji stosowanych przez przedsiębiorstwo oraz w sposobach docierania z produktem (usługą) do odbiorców.

 

Firmy z sektora motoryzacyjnego powinny zgłaszać swoje kandydatury do konkursu  do 14 stycznia 2014r.

Zobacz regulamin konkursu Teraz Polska 2014

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!