Gulf wprowadza oleje do samochodów klasycznych

, 8 stycznia 2014, 15:35

Gulf Classic to nowa gama olejów przeznaczonych dla pojazdów klasycznych, które były budowane z innymi niż obecnie założeniami konstrukcyjnymi. Obejmuje ona produkty: Gulf Classic 30, Gulf Classic 50 oraz Gulf Classic 20W-50, pokrywające większość rynku samochodów klasycznych na całym świecie.

– „Gulf jest bez wątpienia marką, która w branży produktów smarnych wzbudza coraz więcej emocji. Jednocześnie to najszybciej rozwijająca się marka olejowa na świecie. Ostatnimi czasy znacznie wzrósł popyt na produkty przeznaczone dla segmentu samochodów klasycznych. Firma zdecydowała więc, że to właściwy moment by z myślą o właścicielach aut klasycznych wypuścić na rynek własną serię, aby mogli oni skorzystać z produktu przygotowanego dla nich właśnie przez jedną z legendarnych marek olejowych” – wyjaśnia Robert Piotrowicz, pracujący dla dystrybutora Gulfa, firmy Oil Trading Poland.

Etykieta została zaprojektowana tak, aby przywoływała skojarzenia z "klasycznym wyglądem". Ten efekt osiągnięto po części dzięki wykorzystaniu logo Gulfa z lat 50-tych. Olej Gulf Classic będzie dostarczany w bańkach o pojemności 5 litrów.

Produkty są już dostępne w sprzedaży. W karcie produktu można znaleźć szczegółową specyfikację oleju.

Pobierz kartę produktu oleju Gulf Classic.

Dowiedz się więcej

Le Mans 24h – konkurs Gulf Polska
Le Mans 24h – konkurs Gulf Polska

Gulf Polska, dystrybutor środków smarnych marki Gulf, uruchomił ogólnopolski konkurs skierowany do klientów detalicznych. Główną nagrodą jest pobyt VIP podczas 24-godzinnego wyścigu Le Mans 24 h, który odbędzie się we Francji w dniach 14-15 czerwca. Zwycięzca zostanie objęty szczególną opieką firmy Gulf oraz zespołu Aston Martin Racing. Z Gulfem na Le Mans Zwycięzca może liczyć […]

Nowe oleje Ravenol
Nowe oleje Ravenol

Olej do przekładni MCP, Dualogic i Selespeed oraz olej do przekładni różnicowych z blokadą ze sprzęgłem wielotarczowym to dwa nowe produkty wprowadzone przez firmę Ravenol. Ravenol GHA-F Specjalny olej hydrauliczny na bazie olejów syntetycznych i mineralnych z bezpopiołowymi dodatkami uszlachetniającymi. Stosuje się go w elektrycznie sterowanych przekładniach MCP firmy Peugeot/Citroëni w przekładniach Dualogic i Selespeed […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 9 stycznia 2014, 20:59 0 0

Mam nadzieję, że w Elicie będzie dostępny

Odpowiedz