Sukces programu zbiórki złomu akumulatorowego w Inter Cars

, 8 stycznia 2014, 12:39

Już ponad 1200 klientów Inter Cars SA skorzystało z programu „Złom akumulatorowy”. Bardzo duże zainteresowanie akcją przerasta oczekiwania dystrybutora.

„Dbaj o w swój rabat, dbaj o środowisko”

Do początku grudnia z oferty skorzystało ponad 1200 klientów Inter Cars SA i biorąc pod uwagę zainteresowanie, wynik powinien być szybko podwojony. Pokazuje to, że zbiórka zużytych akumulatorów jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom rynku i klientów.

W zamian za złom akumulatorowy klient otrzymuje korzyści w postaci punktów IC Premia Plus oraz Karty Przekazania Odpadu. Obowiązujący przelicznik za zwrot zużytych akumulatorów to 200 pkt. za 1kg. Po zdaniu złomu punkty automatycznie pojawią się na koncie klienta. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie konta programu IC Premia Plus. Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w programie „Złom akumulatorowy” mogą uzyskać szczegółowe informacje w filiach Inter Cars SA oraz na stronie www.icpremiaplus.pl. 

Dowiedz się więcej

Oferta żarówek samochodowych w Inter Cars SA
Oferta żarówek samochodowych w Inter Cars SA

Oferta Inter Cars SA pokrywa całkowicie zapotrzebowanie eksploatacyjne oświetlenia większości samochodów osobowych (również amerykańskich) i ciężarowych. W Inter Cars dostępne są wyroby następujących producentów: Osram, Philips Bosch, Magneti Marelli, Cartechnic, Hella i 4Max. Są to żarówki halogenowe (np.: H4, H7, HB3, H15), lampy ksenonowe (np.: D1S, D1R, D2S, D2R), żarówki pomocnicze, systemy oświetlenia do jazdy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!