Hołek w Wielkim Rajdzie po raz drugi

, 18 grudnia 2013, 15:33

Już 1 lutego 2014 roku wystartuje kolejna edycja konkursu Wielki Rajd, organizowanego przez Inter Cars SA. Podobnie jak w przed rokiem, twarzą konkursu będzie Krzysztof Hołowczyc.

Wielki Rajd jest częścią Gali Mistrzów Warsztatu, która organizowana jest już od lat. Udział w finale tego konkursu, ma prestiżowe znaczenie i jednocześnie jest okazją do spotkania profesjonalistów z branży. Tym razem na uczestników czekają nagrody pieniężne o wartości 1 500 000 zł! Konkurs będzie trwał od 1 lutego do 15 maja 2014. Finał Gali Mistrzów Warsztatu odbędzie się w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, w dniach 13-15 czerwca 2014 roku.

Zasady

Zasady konkursu będą podobne, jak w poprzedniej edycji. Uczestnicy konkursu, aby zwiększyć swoją szansę na wygraną, powinni w określonym czasie kupować produkty wybranych dostawców. W ten sposób będą gromadzić punkty na swoim koncie. Ich stan, podobnie jak w poprzedniej edycji, będzie można sprawdzać on-line.

Aby wziąć udział w Wielkim Rajdzie, każdy z klientów będzie musiał zarejestrować się na stronie internetowej www.galamistrzow.pl, wypełniając krótki formularz. Punkty będą naliczane od momentu zarejestrowania.

Dodatkowe nagrody

W trakcie trwania II edycji Wielkiego Rajdu zorganizowane będą tzw. Odcinki Specjalne, czyli dodatkowe miesięczne konkursy premiowane podwójna liczba punktów. Ci uczestnicy, którzy w tych krótkich odcinkach zdobędą największą liczbę punktów, otrzymają nagrody w trakcie trwania promocji. Będą mogli uczestniczyć w rajdowych spotkaniach w towarzystwie znanych nazwisk motor sportu, m.in. Krzysztofa Hołowczyca.

W ubiegłym roku spotkania te cieszyły się dużą popularnością, dlatego organizatorzy zdecydowali się powtórzyć już sprawdzona formułę. Spotkania te odbędą się w marcu, kwietniu i maju 2014 r. Nowością będą oddzielne spotkania dla klientów rynku pojazdów ciężarowych, tak aby i oni mieli możliwość poznać smak prawdziwej rajdowej przygody w samochodzie ciężarowym. Będzie jeszcze więcej atrakcji związanych z motosportem, znane nazwiska, szkoła jazdy, itp.

Dowiedz się więcej

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!