Akumulatory z Poznania na pierwszy montaż w Volvo

, 29 listopada 2013, 15:57

Exide Technologies będzie dostarczał Volvo akumulatory wykonane w technologii EFB na pierwszy montaż w samochodach z systemem Start-Stop. Akumulatory dla Volvo produkowane są w zakładach Exide w Poznaniu.

Volvo zdecydowało o wprowadzeniu najnowszych akumulatorów Exide EFB do wszystkich swoich aut wyposażonych w system Start-Stop i manualną skrzynię biegów. EFB odpowiadają wszystkim wymaganiom samochodów z systemem Start&Stop. Akumulatory z Poznania są montowane pod maską pojazdów produkowanych w zakładach Volvo w Gandawie (Belgia) i w Torslandzie (Szwecja).

– „Ta nowa odsłona partnerstwa Volvo i Exide jest dowodem niezawodności naszych innowacyjnych produktów oraz potwierdzeniem, że dostosowanie oferty do zróżnicowanych potrzeb klientów przynosi efekty” – powiedział Michael Geiger, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu Exide Europe.

Nowe porozumienie jest doskonałą okazją zarówno dla Exide, jak i dla Volvo, by umocnić pozycję w rosnącym rynku technologii Start-Stop, która umożliwia znaczącą redukcję emisji spalin.

Dowiedz się więcej

Exide dostarczy akumulatory do Saaba
Exide dostarczy akumulatory do Saaba

Exide Technologies będzie dostarczać akumulatory rozruchowe do zakładów w Trollhättan w Szwecji, które ponownie podjęły produkcję aut osobowych marki Saab. Akumulatory Exide są produkowane w poznańskiej fabryce. Nowe Saaby z akumulatorami Exide Zakłady w Trollhättan wznowiły produkcję Saabów w grudniu 2013 r. Ożywienie szwedzkiej marki było długo wyczekiwane przez branżę motoryzacyjną. Zakład Exide w Nol […]

Urządzenie Exide do wymiany akumulatorów z tytułem Top Product
Urządzenie Exide do wymiany akumulatorów z tytułem Top Product

Urządzenie BRT-12 zdobyło uznanie niezależnych warsztatów w Wielkiej Brytanii i zostało uhonorowane tytułem Top Product 2013 magazynu Professional Motor Mechanic. Coraz częściej nowoczesne samochody są wyposażone w systemy zarządzania akumulatorem. BRT-12 umożliwia wymianę akumulatora w pojazdach wielu producentów samochodów. Urządzenie pozwala odzyskać ostatnio wprowadzony kod i usunąć wszystkie błędy z tablicy rozdzielczej. Narzędzie wyposażono w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!