Żarówki Neolux dostępne w katalogu TecDoc

, 30 października 2013, 15:20

W katalogu TecDoc znalazły się żarówki gamy Neolux. Marka należąca do firmy OSRAM została certyfikowanym dostawcą danych TecDoc.

Neolux w TecDoc

W najnowszej wersji wydawanego co kwartał katalogu w formacie DVD, a także w internecie, na stronie TecDoc, można znaleźć wszystkie produkty Neolux. System TecDoc jest używany przez setki tysięcy użytkowników w blisko 30 krajach, a OSRAM jest jednym z jego udziałowców.

W katalogu znalazły się żarówki do samochodów osobowych i ciężarowych. Do wyboru jest 14 typów żarówek reflektorowych i 22 typy pomocniczych. Są wśród nich żarówki o podwyższonych parametrach – Hammer Extra Life, które wytwarzają do 50% więcej światła w porównaniu ze standardową żarówką i mają znacznie wydłużony zasięg światła oraz Hammer Blue Light – żarówki charakteryzujące się niebiesko-białym światłem, podobnym do światła ksenonowego.

Dowiedz się więcej

Jakość i cena – żarówki samochodowe Neolux
Jakość i cena – żarówki samochodowe Neolux

Zaletą gamy żarówek samochodowych (reflektorowych i pomocniczych) Neolux ma być połączenie jakości i przystępnej ceny. Wyłącznym importerem żarówek marki Neolux jest firma OSRAM. Neolux – ekonomiczny zakup Oferta marki Neolux to dobry wybór dla kierowców szukających bardziej ekonomicznych zamienników produktów znanych producentów, a jednocześnie oczekujących światła dobrej jakości w reflektorach samochodowych. Wszystkie żarówki tej marki […]

Neolux: nowa gama retrofitów LED
Neolux: nowa gama retrofitów LED

Są już dostępne budżetowe zamienniki LED popularnych żarówek, używanych do oświetlenia wnętrza samochodów, między innymi W5W i C5W. Są to produkty należącej do firmy OSRAM marki Neolux. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne – wytwarzające światło o temperaturze barwowej 6000 i 6700 K. Nowe retrofity Neolux Gama retrofitów LED Neolux obejmuje dwa typy lamp na […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!