Gates rozszerzył ofertę zestawów rozrządu z pompą wodną

, 9 października 2013, 15:58

Firma Gates rozszerzyła ofertę zestawów PowerGrip Kit Plus o kolejne pozycje. Obecnie oferuje 160 różnych zestawów rozrządu z pompą wodną.

Typowy zestaw Gates PowerGrip Kit Plus z pompą wodną zawiera wszystkie elementy niezbędne do wykonania kompleksowej naprawy układu paska rozrządu. Najczęściej składa się z: paska rozrządu, napinacza, koła pośredniego, niezbędnych akcesoriów akcesoria, specjalistyczną instrukcję montażu oraz pompę wodną do danego zastosowania. Wszystkie części charakteryzują się jakością OE.

Wymiana wszystkich współpracujących elementów rozrządu w tym samym momencie jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Czas wykonania tej usługi jest niespełna taki sam, niezależnie od tego czy wymianie ulega także pompa wodna. Kompleksowa wymiana jest zgodna z zaleceniami, ponieważ uwzględnia prawdopodobne zużycie pompy wodnej po zakończeniu danego cyklu eksploatacji. Pozostawienie pompy wodnej na kolejny interwał wiąże się z dużym ryzykiem, ponieważ nie można zagwarantować jej dalszej bezawaryjnej pracy.

Najważniejszą korzyścią z tytułu montażu zestawów rozrządu jest bezproblemowa eksploatacja pojazdu. W przypadku ewentualnej awarii, wszystkie elementy układu objęte są jedną procedurą kontroli i gwarancji. Dodatkową zaletą jest łatwość kompletowania części, ponieważ wszystkie niezbedne elementy znajdują się w jednym opakowaniu.

Dowiedz się więcej

Gates udostępnia katalog części do lekkich samochodów dostawczych
Gates udostępnia katalog części do lekkich samochodów dostawczych

Firma Gates opracowała nowy katalog z pełną ofertą pasków, przewodów, łączników przewodów, termostatów oraz korków chłodnic i zbiorników wyrównawczych do lekkich aut dostawczych. Katalog części do lekkich aut dostawczych obejmuje szczegółowe dane dotyczące zastosowań produktów do układu napędowego oraz chłodzenia, uszeregowane w sposób przyjazny dla użytkownika: proste wyszukiwanie według marki oraz modelu pozwala sprawdzić produkty […]

Gates produkuje części OE do nowego Jaguara XE
Gates produkuje części OE do nowego Jaguara XE

XE to pierwszy model marki Jaguar Land Rover (JLR) z silnikiem JLR opracowanym i złożonym przez producenta tej ekskluzywnej marki. Jest to również pierwszy model wyposażony w układ napędu paska pomocniczego (ABDS) opracowany, przetestowany i dostarczany przez firmę Gates. Rozwój nowej czterocylindrowej jednostki napędowej AJ200 o pojemności 2 litrów (Ingenium) oznacza zwiększenie zakresu współpracy pomiędzy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!