TRW na 13. Targach Inter Cars

, 3 września 2013, 10:47

TRW zaprasza na swoje stoisko na Targach Inter Cars, które odbędą się już w najbliższy weekend. Firma zaprezentuje kilka ciekawych zagadnień, produktów oraz atrakcji dla zwiedzających.

Wśród produktów, które zaprezentuje TRW znajdą się m.in.:

  • Klocki hamulcowe TRW z powłoką Cotec – innowacyjną krzemianową warstwą na materiale ciernym klocka, która znacząco wpływa na skrócenie drogi hamowania podczas pierwszych zatrzymań po wymianie klocków.
  • Regenerowane przekładnie i zaciski TRW – na stoisku będą dostępne materiały drukowane zawierające formacje nt procedury zwrotu rdzeni do regeneracji, wystawionych będzie także kilka części przed i po regeneracji. Przedstawiciele TRW będą objaśniali kryteria, jakie muszą spełniać części, aby mogły zostać zakwalifikowane do regeneracji oraz wyjaśnią, na czym polega sam proces regeneracji fabrycznej.
  • Program lojalnościowy TRW Diamonds – na stoisku prowadzona będzie rejestracja osób chętnych do udziału w programie. Program TRW Diamonds polega na wymianie etykiet z produktów TRW na punkty – diamenty, które z kolei można wymienić na nagrody rzeczowe. Każdy właściciel warsztatu, który zarejestruje się w programie podczas trwania targów Inter Cars, otrzyma premię początkową w wysokości 1000 punktów.
  • Części do samochodów ciężarowych TRW Proequip – TRW posiada szeroką gamę części przeznaczonych do samochodów ciężarowych. Podczas targów dostępne będą materiały informacyjne dotyczące tej grupy produktów.
  • Części i akcesoria do motocykli TRW.
  • Hamulec postojowy EPB – prezentowana będzie obsługa hamulca EPB, a także będzie możliwe przeprowadzenie jego obsługi samodzielnie na działającym modelu przy wykorzystaniu urządzenia diagnostycznego TRW Easycheck.

 

Oprócz zapoznawania się z ofertą TRW, zwiedzający stoisko będą mogli skorzystać z atrakcyjnych, a zarazem pouczających symulatorów:

  • Symulator dachowania – samochód Smart umieszczony na specjalnej platformie, wyposażonej w uchwyt, na którym zawieszony jest samochód. Umieszczony na specjalnej platformie symulator daje obraz tego, co dzieje się podczas dachowania pojazdu oraz podkreśla rolę, jaką odgrywają produkowane m.in. przed firmę TRW  pasywne systemy bezpieczeństwa mające na celu minimalizację skutków dachowania pojazdu.
  • Symulator zderzenia czołowego w postaci fotela umieszczonego na pochylni, po której swobodnie zjeżdża w dół do chwili gwałtownego zatrzymania się na ograniczniku. Symulator ten daje obraz sytuacji, jaką jest zderzenie czołowe (przy małej prędkości) oraz podkreśla rolę stosowania pasów bezpieczeństwa.

 

Symulatory będą dostępne przez trzy dni targowe. Jeden zlokalizowany będzie na tyłach stoiska TRW (zderzenie czołowe), drugi z uwagi na gabaryty, będzie eksponowany przed wejściem do namiotu wystawienniczego.

Dowiedz się więcej

Cotec: Skuteczność od pierwszego hamowania
Cotec: Skuteczność od pierwszego hamowania

Firma TRW opracowała innowacyjną powłokę klocków hamulcowych Cotec, która umożliwia zwiększenie skuteczności hamowania podczas pierwszych zatrzymań po wymianie klocków hamulcowych. Nowatorska powłoka Cotec, pokrywająca materiał cierny klocka, zapewnia znacznie krótszą drogę hamowania podczas pierwszych zatrzymań po wymianie klocków, gdyż redukuje ryzyko zmniejszenia siły hamowania wskutek przegrzania materiału ciernego. Po wyjeździe z warsztatu odczuwa się więc […]

Nowy materiał cierny od TRW – dla SUVów i małych dostawczaków
Nowy materiał cierny od TRW – dla SUVów i małych dostawczaków

Firma TRW Automotive Aftermarket wprowadza na rynek europejski nowy typ materiału ciernego klocków hamulcowych. Został on zaprojektowany z myślą o wymaganiach grupy samochodów dostawczych oraz aut z segmentu SUV. Specjalne klocki hamulcowe do SUVów i dostawczych Materiał poprawia stabilności i efektywność hamowania pojazdów o największym współczynniku produkcji energii kinetycznej. Wybrana grupa klocków zostanie zastąpiona nowymi […]

TRW Automotive na targach IAA we Frankfurcie
TRW Automotive na targach IAA we Frankfurcie

Podczas targów we Frankfurcie firma TRW zaprezentuje technologie stanowiące pierwszy krok w stronę jazdy półautonomicznej. Będą to zaawansowane technologicznie aktywne, pasywne i zintegrowane systemy bezpieczeństwa. TRW na Internationale Automobil-Ausstellung Na tegorocznych międzynarodowych targach motoryzacyjnych IAA, TRW zaprezentuje  wśród całej gamy rozwiązań technologicznych, układy wspomagania kierowcy, takie jak opracowana przez TRW najnowszej generacji kamera wideo S-CAM […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!