Umowa na naprawy z firmą ubezpieczeniową – korzyści czy problemy? Ankieta.

, 26 sierpnia 2013, 10:39

W dobie dużej konkurencji na rynku napraw samochodowych każdy klient jest na wagę złota. Podpisanie umowy na naprawy z firmą ubezpieczeniową może być jednym ze sposobów na pozyskanie nowych klientów i rozwój warsztatu, ma jednak też swoje minusy. Zachęcamy do udziału w naszej ankiecie.

Czy umowy z firmami ubezpieczeniowymi są opłacalne?

Podpisanie umowy na naprawy pojazdów z firmą ubezpieczeniową wiąże się z koniecznością spełnienia pewnych ściśle określonych warunków. Czy bilans zysków i strat zawarcia takiego porozumienia jest dodatni? 

Aby poznać odpowiedź na to pytanie postanowiliśmy przeprowadzić krótki sondaż wśród przedstawicieli warsztatów. Zachęcamy do udziału, a wszystkie komentarze z pewnością wzbogacą naszą, jak i Czytelników, wiedzę o tym zagadnieniu.

{uri:/ankietka/13}

Dowiedz się więcej

Prawda o samozatrudnieniu w warsztatach – wyniki ankiety
Prawda o samozatrudnieniu w warsztatach – wyniki ankiety

Od wielu lat obserwowany jest w Polsce trend tak zwanego samozatrudnienia rozumianego jako jednoosobowa działalność gospodarcza i świadczenie usług dla jednego zleceniodawcy. Nasza ankieta miała za zadanie zweryfikować, czy ta forma popularna jest także w branży warsztatowej. Samozatrudnienie w warsztatach samochodowych Wiele firm proponuje pracownikom przechodzenie z pracy na etacie na tzw. samozatrudnienie.  Dla firm […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!