Lauber zaprasza na 13. Targi Inter Cars

, 28 sierpnia 2013, 23:39

Lauber Sp. z o.o. zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska wszystkich gości 13. Targów Inter Cars. Firma zaprezentuje na nim swoją ofertę, w tym nowości produktowe. Przygotowany zostanie także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Lauber najlepszy w swojej kategorii

Lauber już od prawie 20 lat zajmuje się regeneracją części samochodowych. Firma zaczynała od regeneracji części układu elektrycznego silnika, tj. alternator i rozrusznik. Przez lata zakres (asortyment) produktów podlegających fabrycznej regeneracji rozszerzał się. Obecnie fabryka Lauber jest jedną z największych w Polsce, stosuje się w niej najnowoczęśniejsze metody regeneracji części i innowacyjne rozwiązania. Firma Lauber, tradycyjnie już, pojawi się na tegorocznych Targach Inter Cars (6-8 września 2013 r.). Odwiedzający stoisko goście będą mogli zapoznać się z bieżącym asortymentem, a także porozmawiać na tematy biznesowe z przedstawicielami firmy:

– „Na targach corocznie przedstawiamy ofertę części zamiennych, m.in. nowości produktowe. Do dyspozycji klientów będą osoby zarządzające wszystkimi liniami produktowymi Laubera. W tym roku przedstawimy również informacje dot. nowego projektu regeneracji układu Common Rail: wtryskiwaczy i pomp wtryskowych. Lauber jest kluczowym dostawcą tych podzespołów do Inter Cars S.A. Poza tym klienci będą mogli się zapoznać z aktualną ofertą odkupu używanych części samochodowych tzw. rdzeni, na wszystkie pytania udzieli odpowiedzi osoba zajmująca się tym projektem. Na stoisku standardowo jak co roku będą do dyspozycji aktualne broszury produktowe i katalogi. Wszystkich serdecznie zapraszamy"- mówi Przemysław Wołosewicz, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Lauber Sp. z o.o.

Odwiedź stoisko Lauber i odbierz nagrody!

Na stoisku czekać będą upominki dla gości oraz konkurs z nagrodami. Będzie to konkurs internetowy zorganizowany na stronie Lauber. Do zdobycia wartościowe nagrody, wśród nich tablet SAMSUNG GALAXY TAB 2 7.0 WiFi. Dodatkowo kilkanaście osób otrzyma zestaw gadżetów Lauber typu smycz, kubek, koszulka, długopis itp. Aby wziąć udział w zabawie, trzeba będzie odpowiedzieć na 5 pytań, związanych z marką. Spośród osób, które udzielą prawidłowych odpowiedzi, zwycięzców wylosuje komputer.

Aby przejść do konkursu wystarczy zeskanować załączony kod QR. Dostęp do strony konkursowej będzie możliwy również po zeskanowaniu kodu QR, który będzie widniał na ulotkach reklamowych konkursu.

 

Więcej o Lauber Sp. z o.o.

Asortyment Lauber składa się z części nowych, jak i regenerowanych. Obejmuje ponad 10 tysięcy pozycji: rozruszników, alternatorów, przekładni wspomagania kierownicy, pomp wspomagania kierownicy, przekładni kierowniczych bez wspomagania, zacisków hamulcowych, półosi napędowych oraz wtryskiwaczy typu Common Rail typu Bosch. Stanowi to 95 % pokrycia rynku europejskiego. Wszystkie produkty Lauber dostępne są w sieci sprzedaży największego dystrybutora części zamiennych w Europie Środkowo – Wschodniej – Inter Cars S.A.

Lauber uzyskał certyfikat APRA (Automotive Parts Rebuilders Association – Stowarzyszenie Regenerujących Części Motoryzacyjne). Zgodnie z definicją APRA „regeneracja oznacza odbudowę używanej części pojazdu zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami sztuki inżynierskiej tak, że funkcjonalnie odpowiada ona części nowej.". Firma udziela 25 miesięcy gwarancji na wszystkie produkty.

Dowiedz się więcej

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!