V podkarpackie targi Auto Moto Serwis

, 21 sierpnia 2013, 9:28

W drugiej połowie września w rzeszowskiej hali Podpromie odbędą się V podkarpackie targi wyposażenia warsztatów Auto Moto Serwis. Podczas dwudniowej imprezy będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą części samochodowych, narzędzi, maszyn, którą zaprezentują czołowe polskie firmy.

Targi Auto Moto Serwis

Rzeszowskie targi są najważniejszym branżowym wydarzeniem w południowo – wschodniej Polsce. Z tego powodu cieszą się zainteresowaniem zwiedzających i wystawców.

Zwiedzający będą mogli w kameralnej atmosferze przyjrzeć się i zapoznać z eksponowaną ofertą. Impreza odbędzie się w sobotę 21 września w godzinach od 10.00 do 18.00 i w niedzielę 22 września od 10:00 do 17:00.

Więcej informacji na temat wydarzenia podamy wkrótce.

 

Dowiedz się więcej

Targi Inter Cars 2013 – co warto zobaczyć?
Targi Inter Cars 2013 – co warto zobaczyć?

Inter Cars SA, jak co roku, zaprasza wszystkich swoich klientów oraz dostawców na Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Skrócony program Targów Inter Cars 13. Targi odbędą się 6-8 września 2013 w Warszawie na Lotnisku Bemowo. Pierwszy dzień tego wydarzenia, tradycyjne już, będzie dedykowany największym klientom Inter Cars SA oraz przedstawicielom mediów. Podczas Targów, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 22 sierpnia 2013, 7:39 0 0

gdzie bilety zdobyć

Odpowiedz