Nowy katalog układów chłodzenia Gates

, 21 sierpnia 2013, 9:02

Nowy katalog Gates zawiera szczegółowe informacje na temat zastosowań i produktów dla silników samochodów osobowych i lekkich dostawczych. Oprócz alfabetycznej listy zastosowań wg marek samochodów, można w niej znaleźć także zdjęcia, wykaz rozmiarów i numerów katalogowych producenta oraz listę części zastąpionych lub wycofanych.

Firma Gates rozszerzyła ofertę o 64 termostaty i 9 nowych zestawów termostatów. W katalogu ujęto także 25 nowych przewodów kształtowanych i 5 nowych korków zbiorników wyrównawczych. Zasada konsolidacji uszczelek i uszczelnień do kilku zastosowań w jednym opakowaniu oferuje możliwość obsługi wielu typów pojazdów za pomocą zaledwie kilku pozycji na magazynie. Zestawy obejmujące dwa termostaty i odpowiednie elementy uszczelniające dedykowane są do pojazdów posiadających dwa termostaty w układzie chłodzenia.

Wszystkie dane dotyczące zastosowań produktów Gates do układów chłodzenia można znaleźć w katalogu online na stronie www.gatesautocat.com. Katalog można przeglądać także za pomocą urządzeń mobilnych.

Dowiedz się więcej

Gates udostępnia katalog części do lekkich samochodów dostawczych
Gates udostępnia katalog części do lekkich samochodów dostawczych

Firma Gates opracowała nowy katalog z pełną ofertą pasków, przewodów, łączników przewodów, termostatów oraz korków chłodnic i zbiorników wyrównawczych do lekkich aut dostawczych. Katalog części do lekkich aut dostawczych obejmuje szczegółowe dane dotyczące zastosowań produktów do układu napędowego oraz chłodzenia, uszeregowane w sposób przyjazny dla użytkownika: proste wyszukiwanie według marki oraz modelu pozwala sprawdzić produkty […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!