Nowy katalog rozruszników i alternatorów DENSO

, 13 sierpnia 2013, 14:18

DENSO rozszerzyło program rozruszników i alternatorów oferowanych na rynku wtórnym. W nowym katalogu rozruszników i alternatorów DENSO 2013/14 znalazło się kolejnych 16 referencji.

5 nowych referencji rozruszników DENSO ma 123 zastosowania – m.in. w samochodach marki Mercedes, w modelach klasy C, E, SLK, Viano, Vito oraz Sprinter. W katalogu można też znaleźć informacje o 11 nowych referencjach alternatorów, które zapewniają 265 zastosowań w wielu europejskich pojazdach. Program rozruszników i alternatorów DENSO obejmuje łącznie 192 numery katalogowe alternatorów mające 2 546 zastosowań i 56 referencji rozruszników, które mają 1 128 zastosowań.

– „W ciągu ostatnich lat stale rozszerzaliśmy nasz program rozruszników i alternatorów, opracowując nowe części dla nowoczesnych i wydajnych modeli pojazdów” – mówi Pieter Prins, Product Manager DENSO – „Katalog 2013/14 zawiera nie tylko aktualne informacje dotyczące nowych numerów katalogowych i ich zastosowań, ale też dodatkowe i zaktualizowane fotografie ułatwiające naszym klientom identyfikację poszczególnych części” – dodaje.

Rozszerzony program rozruszników i alternatorów DENSO obejmuje:

  • rozrusznik z zaawansowanym zazębieniem (AE)
  • rozrusznik z podwójną cewką (TS)
  • stale zasprzęglony rozrusznik (PE)
  • rozrusznik start-stop z podwójną cewką (wprowadzony na rynek w 2012 roku dla modelu Volkswagen Bluemotion).


Wśród alternatorów znajduje się m.in. alternator opracowany dla BMW (DAN1040) i wprowadzony na rynek w kwietniu 2012 roku, przeznaczony dla BMW serii 1 i 3: E81, E82, E90, E91, E92 i E93.

Więcej informacji na temat rozruszników i alternatorów DENSO oraz nowy katalog tych części można znaleźć na stronie www.denso-am.pl.

Dowiedz się więcej

Nowy katalog świec zapłonowych i żarowych Denso
Nowy katalog świec zapłonowych i żarowych Denso

Denso udostępniło nowy katalog świec zapłonowych i żarowych na sezon 2013/14, przeznaczony na rynek wtórny. Katalog zawiera 1 917 dodatkowych zastosowań dla najnowszych i najbardziej popularnych europejskich pojazdów. Katalog świec Denso 2013/14 Obszerny katalog zawiera zaktualizowane informacje o programie świec zapłonowych i żarowych Denso. Zmieniony został również sposób prezentacji danych. W części poświęconej świecom żarowym […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!