Wyprawa dla kluczowych klientów Delphi

, 2 sierpnia 2013, 14:16

W drugiej połowie lipca, kluczowi klienci firmy Delphi wzięli udział w niezwykłej przygodzie. Dwunastu przedstawicieli klientów DPSS odkryło tajemnicze Jezioro Bajkał w Rosji, jako nagrodę za udział w akcji promocyjnej trwającej w pierwszej połowie 2013 r.

Podróż rozpoczęła się od zwiedzania Moskwy, skąd uczestnicy dotarli na południowo-wschodni kraniec Syberii – do Irkucka a następnie do celu podróży. Czas spędzony w samym sercu jeziora Bajkał – na wyspie Olchon – stał się okazją do poznania lokalnej kultury i niezwykłego otoczenia, jak również do wypoczynku po długiej podróży.

Bajkał, położony niedaleko granicy z Mongolią, jest najstarszym (25 mln lat) i najgłębszym (1637 m) jeziorem świata. Zawiera 20 proc. zasobów wody słodkiej kuli ziemskiej. Do otoczonego górami jeziora wpływa ponad 300 rzek, ale wypływa tylko jedna – Angara.

Bajkał znany jest również pod nazwą "Galapagos Rosji”, ponieważ jego wiek i izolacja pozwoliły zachować jeden z najbogatszych i najbardziej niezwykłych zbiorów fauny słodkowodnej, co ma wyjątkowe znaczenie dla nauki nad ewolucją.

Dowiedz się więcej

Delphi na Międzynarodowych Targach CES 2013
Delphi na Międzynarodowych Targach CES 2013

Firma Delphi pokazała w Las Vegas nowoczesne technologie, mające usprawnić i uprzyjemnić jazdę samochodem. Nowości Delphi na targach CES Podczas targów CES 2013, Delphi zaprezentowało szereg urządzeń i technologii zapewniających wszechstronną łączność, dostęp do informacji i rozrywki i możliwość bezprzewodowego ładowania urządzeń. Rozwiązania technologiczne zostały zaprojektowane po to, by umożliwić kierowcy koncentrowanie się na kierowaniu pojazdem, podczas […]

Delphi na targach IAA we Frankfurcie
Delphi na targach IAA we Frankfurcie

Na nadchodzących targach IAA we Frankfurcie, Delphi zaprezentuje technologie wspierające kierowcę w trakcie jazdy. Pierwszy na świecie zintegrowany system radaru i kamery Delphi będzie montowany od przyszłego roku w samochodach Volvo. Delphi RACam na IAA Najnowsze rozwiązania firmy Delphi mają za zadanie obniżyć statystyki tragicznych wypadków na drogach. Będzie to możliwe za pomocą zaawansowanych systemów […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 2 sierpnia 2013, 20:59 0 0

Panowie z IC się dobrze bawili?

Odpowiedz

Anonim, 3 sierpnia 2013, 16:04 0 0

podejrzewam że nie tylko cwaniacy z ic się tam też bawili

Odpowiedz