MotoInnowacje 2013 – rusza nowa edycja konkursu

, 25 lipca 2013, 11:24

Już po raz trzeci organizujemy konkurs MotoInnowacje. Zapraszamy do zgłaszania propozycji najbardziej innowacyjnych produktów i najbardziej innowacyjnego wyposażenia warsztatowego. Tradycyjnie już, o wyborze zwycięzców zdecydują czytelnicy portali MotoFocus.pl, TruckFocus.pl oraz goście 13. Targów Inter Cars.

MotoInnowacje 2013

Konkurs jest szansą dla producentów na zaprezentowanie swoich najciekawszych wyrobów. Propozycje pojawią się na dedykowanych podstronach portali MotoFocus.pl i TruckFocus.pl. Będzie je można również podziwiać podczas Targów Inter Cars. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 6-8 września na Lotnisku Bemowo.

W ubiegłym roku konkurs spotkał się z rekordowym zainteresowaniem. Pierwsze miejsce w kategorii "produkt" zdobyły wówczas tarcze hamulcowe w technologii UV firmy Brembo. Za najlepsze urządzenie dla warsztatu głosujący uznali tester wtryskiwaczy DS2 firmy Magneti Marelli.
Zobacz listę produktów nagrodzonych w 2012 r.
 

Zasady konkursu

Zgłoszenia

Regulamin konkursu Motoinnowacje nie uległ zmianie od minionej edycji. Podobnie jak przed rokiem, każdy producent, który będzie posiadał stoisko na Targach, może zgłosić po jednym produkcie z kategorii:

  • Produkt (części motoryzacyjne, oleje samochodowe, opony i pozostałe)
  • Wyposażenie (podnośniki, klucze, narzędzia, wyważarki, montażownice i pozostałe).
     

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 sierpnia 2013 r.

Głosowanie Czytelników

Zgłoszenia złożone w terminie przejdą do kolejnego etapu. Czytelnicy będą głosować na produkty i wyposażenie od 14 sierpnia do 2 września. Produkty, które wskaże największa liczba Czytelników, wejdą do finałowego etapu konkursu.

Etap finałowy podczas Targów Inter Cars

Wszyscy goście 13. Targów Inter Cars będą mogli oddawać swoje głosy na produkty i urządzenia zakwalifikowane do finału. Głosować będzie można na stoiskach MotoFocus/TruckFocus, u hostess MotoFocus/TruckFocus oraz na stoiskach wystawców, których produkty zakwalifikowały się do finału. Po podliczeniu głosów nastąpi ogłoszenie wyników konkursu MotoInnowacje 2013.

Nagrody dla zwycięzców

Laureaci głosowania otrzymają prestiżowe wyróżnienia Motoinnowacje 2013, a także vouchery na reklamę w portalach MotoFocus/TruckFocus, za zajęcie poszczególnych trzech miejsc w obu kategoriach. Także głosujący na MotoInnowacje mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Warunki uczestnictwa

Każdy z wystawców 13. Targów Inter Cars może zgłosić po jednym produkcie w każdej z kategorii, za pośrednictwem zamieszczonego niżej formularza. Powinien on zawierać nazwę produktu, kategorię w której będzie oceniany, zdjęcie i krótki opis mówiący o tym, jaki problem rozwiązuje produkt, w czym pomaga warsztatowcom lub też czym się wyróżnia na tle konkurencji (z podkreśleniem innowacyjności rozwiązania, które oferuje).

Dla wystawców 13. Targów Inter Cars udział w konkursie jest bezpłatny

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich produktów. Ewentualne pytania związane z konkursem można zadawać poprzez e-mail: redakcja@motofocus.pl

Przejdź do formularza zgłoszeniowego Motoinnowacje 2013

Dowiedz się więcej

MotoInnowacje 2012 – dyplomy wręczone!
MotoInnowacje 2012 – dyplomy wręczone!

Tegoroczna edycja konkursu MotoInnowacje została już oficjalnie zakończona. Firmom, których produkty oraz elementy wyposażenia warsztatu uzyskały wyróżnienie wręczyliśmy dyplomy. Pierwsze miejsce w kategorii produkt w tym roku zajęły tarcze hamulcowe malowane w technologii UV firmy Brembo. Ten produkt otrzymał najwięcej, bo aż 1859 głosów! Przypomnijmy, że tarcze wykonane w tej technologii są bardziej odporne na […]

MotoInnowacje 2013 – rozpoczynamy głosowanie
MotoInnowacje 2013 – rozpoczynamy głosowanie

Producenci części motoryzacyjnych oraz wyposażenia warsztatowego zgłosili już swoje propozycje do konkursu Motoinnowacje 2013. Teraz wszystko w rękach Czytelników naszych portali. Rozpoczynamy głosowanie. Wybierz MotoInnowację 2013 Czytelnicy będą głosować na produkty i wyposażenie od 14 sierpnia do 2 września 2013 r. Produkty, które wskaże największa liczba Czytelników, wejdą do finałowego etapu konkursu. Tam wyboru dokonają […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!