Śruby i nakrętki mocujące do felg stalowych i aluminiowych w Tip Topol

, 23 lipca 2013, 9:12

W najnowszej ofercie firmy Tip Topol znalazł się szeroki wybór śrub i nakrętek. Są to zarówno produkty uniwersalne do felg aluminiowych i stalowych, jak i dedykowane do oryginalnych felg aluminiowych.

Tip Topol z ofertą śrub i nakrętek do felg

Oferta jest dopasowana do potrzeb klientów. Uwzględnia zróżnicowane gwinty, rozmiary klucza do przykręcania oraz szerokości i kształt łba. Szczegóły na załączonych grafikach.

Więcej informacji na temat oferty można znaleźć w Dziale Sprzedaży firmy, pod nr tel. 61/815 22 12, adresem mailowym danuta.nowicka@tiptopol.pl lub u Przedstawicieli Handlowych i Autoryzowanych Dealerów zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Dowiedz się więcej

Opaski – nowość w ofercie Tip Topol
Opaski – nowość w ofercie Tip Topol

Tip Topol wprowadził do oferty różnego typu opaski: plastikowe, ślimakowe oraz przegubowe regulowane. Wszystkie modele można zakupić w szerokim zakresie rozmiarów dopasowanych do potrzeb warsztatów. Plastikowa opaska kablowa, która charakteryzuje się odpornością na oleje, produkty ropochodne i rozpuszczalniki, dedykowana jest do mocowania wiązek przewodów elektrycznych, węży, rurek, itp.     Opaska ślimakowa, wykonana ze stalowej […]

Technologie produkcji felg
Technologie produkcji felg

Jaką drogę potrafi przejść felga, nim trafi na piastę? Producenci felg proponują klientom produkty wykonane przy użyciu technologii kucia oraz rolowania. Te metody produkcji sprawiają, że zmniejsza się masa pojazdu, co wpływa na osiągi, dynamikę samochodu oraz spalanie. Kute felgi dla samochodów koncepcyjnych takich marek jak Jaguar, Lotus, Toyota, Nissan i Ford, do bolidów Formuły […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!