Konkurs MotoFocus.pl na Facebooku

, 3 lipca 2013, 8:57

Aż pięć interesujących nagród czeka na zwycięzców naszego nowego konkursu. Aby o nie zagrać wystarczy polubić fanpage naszego portalu na Facebooku oraz odpowiedzieć na proste pytanie.

Dołącz do nas na Facebooku

Konkurs Motofocus.plNagrody to 5 kompletów żarówek Philips H4 Blue Vision o wartości ok. 50 zł każdy.

W konkursie nagrodzimy 5 osób, które polubią fanpage portalu i odpowiedzą na pytanie, zamieszczone w jednym z postów.

Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy 5 najciekawszych, które nagrodzimy. Konkurs trwa od 3 do 17 lipca 2013 r.

Kliknij, aby polubić fanpage portalu MotoFocus.pl i wziąć udział w konkursie.

Sponsorem nagród w konkursie jest firma:

Nagroda: Żarówki Philips H4 Blue Vision ultra emitują jasne światło o temperaturze barwowej 4000K, posiadają żarnik o wysokiej luminacji i specjalną mieszaninę gazów sprawiając, że samochód wyróżnia się z tłumu (efekt lamp ksenonowych).

Dowiedz się więcej

Strona MotoFocusa na Facebooku
Strona MotoFocusa na Facebooku

Szanowni Państwo, dzisiaj oficjalnie ruszamy z naszym fanpagem na portalu społecznościowym Facebook. Projekt ten powstał z myślą o Czytelnikach, którzy chcą docierać najszybciej jak to tylko możliwe do informacji z naszego portalu w przystępny dla siebie sposób – czyli przez wyświetlanie ich bezpośrednio na facebookowej tablicy. Dlaczego warto się zapisać? Zapewne osób, które korzystają regularnie […]

Konkurs MotoFocus.pl na Facebooku – wyniki
Konkurs MotoFocus.pl na Facebooku – wyniki

Dziękujemy za udział w naszym konkursie, organizowanym na portalu społecznościowym Facebook. Podajemy listę zwycięzców, którzy otrzymają komplety żarówek Philips. Dołącz do nas na Facebooku – wkrótce kolejne konkursy! Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem użytkowników Facebooka. Na pytanie zawarte w konkursowym poście odpowiedziało kilkadziesiąt osób. Wybór najlepszych odpowiedzi nie był łatwy. Pytanie brzmiało „Jak Twoim […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 3 lipca 2013, 18:37 0 0

A co jeśli już "lubię" Motofocus? kliknąć, że nie lubię i znów polubić?? :)

Odpowiedz