Współpraca handlowa z firmami z Tajwanu

, 2 lipca 2013, 15:27

Pod koniec lipca odbędzie się Taiwan Industry Cluster Procurement Meetings. Jest to wydarzenie tworzone przez organizację TAITRA. Jego celem jest wsparcie nawiązywania współpracy handlowej firm zagranicznych z firmami tajwańskimi.

Taiwan Industry Cluster Procurement Meetings

Taiwan Trade Center, Warsaw Na całe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 26-27 lipca 2013 r. będą składać się dwie sesje spotkań handlowych (obowiązkowe) oraz wizyta w miejscowej fabryce (opcjonalna).

Firma spełniająca określone kryteria finansowe, zainteresowana wyjazdem na Tajwan oraz wzięciem udziału w programie Taiwan Industry Cluster Procurement Meetings może liczyć na sfinansowanie jednego biletu lotniczego w klasie ekonomicznej w obie strony, 3 noclegów w hotelu oraz usługi transportu na Tajwanie (m.in. podróż z/na lotnisko). Dofinansowanie wyjazdu dotyczy tylko firm, które nie były dofinansowane przez TAITRA w 2013 roku. Decyzję o przyjęciu wniosku podejmuje Centrala TAITRA na Tajwanie.

W razie jakichkolwiek pytań oraz w celu zgłoszenia na wyjazd, organizator prosi o kontakt pod numerem tel. 22 288 82 00~1 lub mailowo na adres: e.skrzek@ttcw.it.pl
Odpowiedni formularz zgłoszeniowy po wypełnieniu należy przesłać drogą mailową najpóźniej do dnia 6 lipca 2013 r.

TAITRA (Taiwan External Trade Development Council) jest niedochodową organizacją na Tajwanie promującą wymianę handlową z krajami na całym świecie. Zadaniem Taiwan Trade Center Warsaw jako zewnętrznego biura TAITRA jest m.in. promowanie polskiej gospodarki na Tajwanie i tajwańskiej w Polsce oraz nieodpłatna pomoc w nawiązywaniu kontaktów handlowych w obydwu krajach.

Dowiedz się więcej

Spotkania z tajwańskimi firmami z branży motoryzacyjnej (Reklama)
Spotkania z tajwańskimi firmami z branży motoryzacyjnej (Reklama)

Taiwan Trade Center Warsaw ma zaszczyt zaprosić na spotkania z tajwańskimi firmami z branży motoryzacyjnej. Podczas Tajwańskiej Misji Handlowej 21 firm tajwańskich przedstawi swoje oferty współpracy i zaprezentuje różnego rodzaju produkty z branży motoryzacyjnej m.in.: oświetlenie, części zamienne do samochodów i motocykli, filtry samochodowe, sprzęgła, wycieraczki, części i narzędzia do klimatyzacji, narzędzia samochodowe, zamki samochodowe, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!