Nowa gama skraplaczy do klimatyzacji w German Automotive

, 2 lipca 2013, 13:05

German Automotive wprowadza do swojej oferty nową gamę skraplaczy do klimatyzacji. W ofercie znalazły się chłodnice do najpopularniejszych modeli samochodów.

Nowości German Automotive

Wszystkie chłodnice German Automotive objęte są 12 miesięczna gwarancją. Firma zachęca do wymiany chłodnicy klimatyzacji raz na kilka lat:

– ,,Chłodnica zbudowana jest z rurek przewodzących czynnik chłodniczy oraz lameli odprowadzających ciepło oraz uszczelnień. Zbudowane są w przeważającej mierze z aluminium, materiał łatwo przewodzący ciepło, lekkiego, jednak bardzo podatnego na uszkodzenia mechaniczne lub odkształcenia oraz korozję. Niektóre modele samochodów posiadają dodatkowo zabudowę chłodnicy, która sprzyja uszkodzeniom mechanicznym od kamieni, robaków, resztek asfaltu. Nowy skraplacz w większości przypadków oznacza lepsze odprowadzanie ciepła z czynnika chłodniczego, a co za tym idzie lepszą i wydajniejszą pracę klimatyzacji." – podaje w swoim komunikacie German Automotive.

Dowiedz się więcej

Nowa odsłona sklepu internetowego GERMAN Automotive
Nowa odsłona sklepu internetowego GERMAN Automotive

Firma GERMAN Automotive odświeżyła wygląd swojego sklepu internetowego. Strona prezentuje całą gamę produktów tej marki: od klocków hamulcowych, przez wycieraczki, aż po części elektroniczne i elementy układu wydechowego. Obecna wersja sklepu www.1wycieraczki.pl umożliwia szybkie i łatwe wyszukanie części po numerze referencyjnym i nazwie produktu. Rejestracja nie jest wymagana. Wszystkie produkty GERMAN łącznie z wycieraczkami do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!