TRW „dostawcą roku” Temot International

, 19 czerwca 2013, 15:24

TRW Automotive Aftermarket zdobył tytuł ,,Dostawcy Roku 2012” od międzynarodowej grupy handlowej Temot International. Grupa ta nagrodziła osiągnięcia swoich najlepszych dostawców w trakcie spotkania ,,International Executive Suppliers 2013’’, zorganizowanego w dniach 14-16 maja w Evian, we Francji.

Nagroda, przyznana TRW w wyniku decyzji 32 członków Temot International, jest odzwierciedleniem starań i zaangażowania firmy w niezawodną dostawę części Corner Module. Nagroda podkreśla również ogólny rozwój firmy oraz jej wieloletnie działania wspierające innych udziałowców Temot International.

Nagroda została przekazana na ręce zespołu TRW, składającego się z: Alexa Ashmore’a, wiceprezesa i dyrektora generalnego TRW Parts & Service, Javiera Rodrigo-Almazana, dyrektora działu Customer Experience Management IAM & VMS na Europę oraz Jochena Leutholda, dyrektora działu sprzedaży i dystrybucji oraz dyrektora ds. kluczowych klientów międzynarodowych.

– ,,Temot International to najwyższy autorytet w swojej branży, a otrzymanie od firmy tytułu dostawcy roku, to prawdziwy zaszczyt. Obie nasze firmy cechuje nieustanne dążenie do poprawy jakości świadczonych usług. Połączenie bardzo rozbudowanej sieci sprzedaży i dystrybucji Temot z kompetencją i doświadczeniem w dziedzinie inżynierii ze strony TRW, tworzy podstawy do niezwykle owocnej współpracy” – powiedział Alex Ashmore z TRW.

– ,,Zdecydowaliśmy się przyznać tytuł dostawcy roku TRW, jako że firma ta, w ciągu ostatnich 12 miesięcy, była po prostu najlepsza w swojej klasie” – powiedział Fotios Katsardis, dyrektor generalny i prezes Temot International.

Temot International jest jedną z 4 największych tzw. ITGs w Europie (międzynarodową grupą handlową). Jest to zrzeszenie obecnie 32 najlepszych niezależnych firm dystrybucyjnych z Europy, Izraela i RPA. Jednym z udziałowców (ponieważ TI jest spółką prawa handlowego) jest również potężna amerykańska organizacja AAPA. Celem działania Temot International jest kreowanie wartości dodanej w łańcuchu logistycznym pomiędzy producentem a dystrybutorem, szerzenie wiedzy i dobrych praktyk, wykorzystywanie efektu synergii w celu zmniejszania kosztów działania swoich udziałowców, zmniejszanie ryzyka ich działalności i zwiększanie ich konkurencyjności. TI prowadzi własne projekty marketingowe i katalogowe, które TRW konsekwentnie wspiera.

Jako zrzeszenie odnoszących największe sukcesy dystrybutorów Temot International prowadzi ścisłą współpracę z TRW od samego początku swojej działalności. Współpraca ta  polega na wspólnym rozwijaniu projektów katalogowych w zakresie elementów zawieszenia i układów hamulcowych oraz koordynacji pomysłów marketingowych i promocyjnych.

 

Dowiedz się więcej

TRW podsumowuje udział w targach ProfiAuto 2013
TRW podsumowuje udział w targach ProfiAuto 2013

Na targach Profi Auto Show 2013 w Katowicach, TRW zaprezentowało wybrane elementy z szerokiej oferty produktowej, w tym klocki hamulcowe pokryte innowacyjną warstwą krzemianową TRW Cotec. Zorganizowano też konkurs z nagrodami. TRW na ProfiAuto 2013 Wśród prezentowanych produktów znalazły się m.in. klocki hamulcowe TRW Cotec z warstwą krzemianową, która znacząco wpływa na skrócenie drogi hamowania […]

Nowy materiał cierny od TRW – dla SUVów i małych dostawczaków
Nowy materiał cierny od TRW – dla SUVów i małych dostawczaków

Firma TRW Automotive Aftermarket wprowadza na rynek europejski nowy typ materiału ciernego klocków hamulcowych. Został on zaprojektowany z myślą o wymaganiach grupy samochodów dostawczych oraz aut z segmentu SUV. Specjalne klocki hamulcowe do SUVów i dostawczych Materiał poprawia stabilności i efektywność hamowania pojazdów o największym współczynniku produkcji energii kinetycznej. Wybrana grupa klocków zostanie zastąpiona nowymi […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!