Walka Przemysława Salety z Jerzym Dudkiem

, 17 czerwca 2013, 11:02

Zdobywca Pucharu Europy w piłce nożnej i mistrz świata w kick-boxingu staną do walki w czwartej eliminacji Volkswagen Castrol Cup na Torze Poznań.

Dudek i Saleta na torze w Poznaniu

Jerzy Dudek Castrol CupImpreza odbędzie się 21 i 22 czerwca na torze w Poznaniu. Saleta i Dudek zmierzą się nie tylko ze sobą, ale i z 24 pozostałymi uczestnikami pucharu.

Jerzy Dudek będzie chciał poprawić wynik ze swojego pierwszego startu w Volkswagen Castrol Cup. Podczas jednego z wyścigów rozpoczynającej sezon eliminacji (rozgrywanej także w Poznaniu) były bramkarz reprezentacji Polski zajął 13. miejsce. Jerzy Dudek imponował innym zawodnikom swoim spokojem i zaliczył udany występ.

Przemysław Saleta Volkswagen Castrol CupPrzemysław Saleta stoi przed nieco trudniejszym zadaniem – to będzie jego debiut w wyścigach za kierownicą samochodu. Znany kick-bokser i bokser ma za to spore doświadczenie w startach jednośladami. Tor w Poznaniu zna bardzo dobrze.

Eliminacja w Poznaniu zapowiada się bardzo emocjonująco nie tylko ze względu na start zaproszonych przez firmę Castrol gwiazd. Mateusz Lisowski będzie chciał odzyskać pozycję lidera w klasyfikacji generalnej sezonu, a prowadzący w niej aktualnie Jan Kisiel z pewnością nie zamierza mu tego ułatwiać. Liczyć się na pewno będą także Jakub Litwin, Maciej Steinhof i Robertas Kupcikas. Limit pecha na ten sezon wyczerpał już chyba Michał Słomian.

Dowiedz się więcej

Pierwsze starcie Volkswagen Castrol Cup
Pierwsze starcie Volkswagen Castrol Cup

Na Torze Poznań zostały rozegrane dwa pierwsze wyścigi pucharu Volkswagen Castrol Cup 2013. Zbudowane na bazie Golfa GTI 6. generacji pojazdy znacznie różnią się od fabrycznych aut. Nie zmienia się jednak olej, który jest taki sam w cywilnej, jak i wyczynowej wersji Golfa. Specyfikacja wyścigowego Golfa została stworzona przez Volkswagen Racing Polska we współpracy z […]

Nowy Prezes firmy Castrol
Nowy Prezes firmy Castrol

Paul Waterman został nowym prezesem firmy Castrol. Zastąpił na stanowisku Mike’a Johnsona, który po niemal dwudziestu latach pracy w BP, odszedł ze stanowiska prezesa firmy Castrol i wiceprezesa BP Paul Waterman prezesem Castrola Nowy prezes, który z firmą Castrol związany jest od 1994 roku, przez 11 lat zbierał doświadczenia w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i […]

IX Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w halowej piłce nożnej
IX Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w halowej piłce nożnej

Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne „Solne Miasto” w Wieliczce będzie główną areną Mistrzostw Polski Branży Motoryzacyjnej w halowej piłce nożnej. Do zgłaszania drużyn do turnieju zachęca organizator, firma Almar-Sport. Motoryzacyjny futsal Kolejna edycja mistrzostw odbędzie się w Wieliczce, w nowoczesnym kompleksie sportowo-rekreacyjnym „Solne Miasto”. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie mistrzostwami, organizatorzy na potrzeby turnieju, przygotują również drugi […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!