Inter Cars poszerza kadrę trenerską

, 10 czerwca 2013, 16:29

W związku z coraz szerszą ofertą szkoleń Inter Cars, potrzebnych jest coraz więcej osób do ich przeprowadzenia. Dlatego firma wzbogaciła swoją kadrę trenerską o nowych wewnętrznych szkoleniowców.

Nowi szkoleniowcy dla rynku osobowego to osoby z długoletnią praktyką zawodową oraz doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń technicznych. Poniżej przedstawiamy ich sylwetki.

Patryk Zawadzki

Absolwent Politechniki Poznańskiej, Wydział Elektryczny o specjalności układy elektryczne i elektroniczne pojazdów. Ukończone studia podyplomowe elektronika i diagnostyka pojazdów. Od 9 lat prowadzi szkolenia z zakresu adaptacji pojazdów samochodowych do zasilania LPG. Dotychczasowe doświadczenie pozwoliło mu na dokładne poznanie i ugruntowanie wiedzy z zakresu diagnostyki układów elektrycznych i elektronicznych oraz napraw.

Prowadzi szkolenia z następujących tematów:

 • Układy wtryskowo-zapłonowe
 • Diagnostyka czujników silnika
   

Paweł Szymański

Od samego początku jego kierunki kształcenia oraz życie zawodowe było związane z motoryzacją w aspekcie naprawy i eksploatacja pojazdów samochodowych. Życie zawodowe rozpoczął jako elektromechanik w serwisie Toyoty, zdobyte doświadczenie na warsztacie pozwoliło ugruntować wiedzę zdobytą podczas edukacji i uzupełnienie jej o doświadczenie praktyczne z diagnostyki usterek dało bardzo dobre podstawy do dalszego rozwoju. Pracował w serwisach autoryzowanych Hondy, Volvo oraz Renault. Zdobyta wiedza pozwoliła na ukończenie specjalistycznego kursu w szkole serwisowej Renault Polska oraz uzyskanie tytułu Eksperta technicznego Renault.

Prowadzi szkolenia z następujących tematów:

 • Klimatyzacja
 • Budowa i zasada działania nowoczesnych układów zasilania silników diesla
 • Budowa i diagnostyka systemów Common Rail
 • Układy hamulcowe z systemem ABS
 • Układy ESP
   

Piotr Zawadzki

Po ukończeniu kształcenia rozpoczął pracę w Zakładach Mechanicznych Ursus, następnie pracował w firmach Cummins i Perkins jako mechanik silników wysokoprężnych (używanych w maszynach rolniczych, sprzęcie budowlanym, autobusach) w kraju i zagranicą. Przez 10 lat był szkoleniowcem w Szkole Serwisowej Renault Polska. Podczas dotychczasowej pracy ukończył wiele szkoleń i kursów. Zdobyte doświadczenie zawodowe i ukończone kursy pozwoliło mu na zgłębienie zagadnień z tematyki diesla, klimatyzacji, układów diagnostycznych i hamulcowych.

Prowadzi szkolenia z następujących tematów:

 • Klimatyzacja
 • Budowa i zasada działania nowoczesnych układów zasilania silników diesla
 • Budowa i diagnostyka systemów Common Rail
 • Układy hamulcowe z systemem ABS
 • Układy ESP

 

Inter Cars SA stale poszerza zakres oferowanych szkoleń oraz ich tematów. Aby zorganizować szkolenie trzeba zebrać co najmniej 12 uczestników i zgłosić zapotrzebowanie do koordynatora szkoleń. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.szkolenia.intercars.com.pl.

Dowiedz się więcej

Szkolenia Inter Cars w czerwcu
Szkolenia Inter Cars w czerwcu

Pierwsza połowa czerwca to okazja do wzięcia udziału w jednym z ponad 30 szkoleń organizowanych przez Inter Cars SA. Będą one poświęcone czujnikom, instalacjom gazowym, olejom silnikowym, układom: rozrządu, hamulcowemu, klimatyzacji, Common Rail oraz innym zagadnieniom. Miasta, w których odbędą się szkolenia to: Białystok, Bielsko-Biała, Częstochowa, Kraków, Legionowo, Łomża, Łódź, Olsztyn, Piaseczno, Poznań, Rybnik, Rzeszów, […]

Gala Mistrzów Warsztatu już 14-16 czerwca
Gala Mistrzów Warsztatu już 14-16 czerwca

Już za kilka dni odbędzie się uroczysta Gala Mistrzów Warsztatu organizowana przez Inter Cars, specjalnie z myślą o najlepszych klientach firmy. Oprócz licznych atrakcji, na gości czeka także wiele korzyści biznesowych. Gala Mistrzów Warsztatu 2013 – ,,W tym roku Galę rozpoczniemy debatą, podczas której będziemy poszukiwać odpowiedzi na pytanie o przyszłość rynku motoryzacji i usług […]

Kolejna szkoła w programie Młode Kadry
Kolejna szkoła w programie Młode Kadry

28 maja kolejna placówka dołączyła do programu Młode Kadry. Tym razem to Centrum Kształcenia Praktycznego w Siedlcach. Kierownictwo szkoły  dba o to, żeby jej uczniowie mogli czerpać z jak najlepszych pomocy naukowych. CKP jest stosunkowo młode, bo istnieje niecałe 20 lat, ale już przeprowadziło szereg kosztownych inwestycji. W latach 2006-2009 w ramach ministerialnego programu „Wyposażenie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!