Nowości w ofercie Valeo

, 15 maja 2013, 11:26

W maju 2013 Valeo rozszerzyło gamę swoich produktów o nowe referencje przeznaczone do samochodów osobowych.

VCC – klimatyzacja

W ofercie klimatyzacji pojawia się nowy filtr kabinowy do Ssangyong Rexton, 6 sprężarek klimatyzacji, w tym 1 regenerowana i 5 nowych, do takich pojazdów jak: Alfa Romeo 159, Brera, Spider II, Nissan Quashqai, X Trail, Renault Latitude, Suzuki Grand Vitara czy Volvo S80II i XC90.

Oferta zostaje też rozszerzona o silnik krokowy i 2 moduły elektroniczne sterowania A/C do Peugeot 508 i Alfa Romeo Giulietta. Dodatkowo w ofercie zaktywizowany został ref. 509933 osuszacz klimatyzacji do Alfa Romeo, który do tej pory był oznaczony w cenniku jako ref. nieaktywna.

VSS – systemy zabezpieczeń

Ta gama produktów zostaje rozszerzona o zamek drzwi lewych do Citroena C3 Picasso ref. 256976.

ELE – podnośniki szyb

Gama podnośników szyb zostaje rozszerzona o 11 referencji do takich pojazdów jak Citroen C3 II i C4, Alfa Romeo Giulietta, Audi A6, Nissan Micra, VW Transporter. W cenniku w rubryce Dodatkowy Opis znajdują się szczegółowe informacje o rodzaju konstrukcji każdego z podnośników i oferowanych funkcjach dodatkowych.

VTR – sprzęgła

Gama sprzęgieł zostaje poszerzona o 2 nowe ref. KIT 4 P do BMW oraz do Volvo. Do oferty również dochodzą zestawy serwisowe KIT 4P do ref 835065 oraz 835072 z zastosowaniem do Opla Corsy 1.3 CDTI Combo, Meriva, Tigra. Również o dwie nowe referencje zostaje powiększona grupa zestawów z DMF do grupy PSA oraz Opla Astra H, Zafira 1,9 CDTi.

ALT-DEM – alternatory i rozruszniki

Gama zostaje powiększona o 88 ref. W skład wchodzą zarówno nowe jak i regenerowane alternatory i rozruszników. Rozszerzenie gamy Classic o 19 nowych referencji. Referencje mają zastosowanie do wielu modeli oraz marek m.in. Hyundai, Mercedes, Toyota, Fiat.

VWS – wycieraczki do szyb

Firma poszerza ofertę o 5 ref. dla Valeo Silencio OE, 6 ref dla SWF Visioflex OE między innymi dla Audi A6/A7, BMW Serie1, Peugeot 208, Mercedes B-class, oraz dodatkowo o dwa nowe silniczki dla Mercedes Viano i Vito oraz Forda Mondeo kombi.

BRA – systemy hamulcowe

Gama zostaje powiększona o 8 tarcz do samochodów: grupy PSA, Renault oraz Mercedes.

W sumie oferta VSEE została rozszerzona o 143 nowości.
 

Zobacz pełną listę nowości Valeo

Dowiedz się więcej

ClimFilter Supreme – nowość od Valeo
ClimFilter Supreme – nowość od Valeo

ClimFilter Supreme marki Valeo to pierwszy filtr kabinowy w Europie neutralizujący alergeny. Pyłki, alergeny i filtry kabinowe Standardowe filtry przeciwpyłkowe lub węglowe nie są w pełni skuteczne w walce z alergenami. Pyłki mają wielkość od 6μm do 100μm i są zatrzymywane przez standardowe filtry. Jednak z czasem te wychwycone pyłki mogą uwalniać alergeny, które przedostają […]

Stacja do klimatyzacji Valeo ze zintegrowaną przystawką do płukania
Stacja do klimatyzacji Valeo ze zintegrowaną przystawką do płukania

Firma Valeo rozszerzyła ofertę wyposażenia warsztatowego wprowadzając na rynek nową stację do obsługi klimatyzacji – ze zintegrowaną przystawką do płukania układu klimatyzacji. ClimFill Expert (ref. 710113) to w pełni automatyczna stacja oferująca zalety cenionej stacji ClimFill Auto (ref. 699966) rozszerzonej o funkcję płukania systemu A/C. ClimFill Expert ma wysokiej jakości komponenty, które skracają czas napełniania […]

150 nowych referencji Valeo
150 nowych referencji Valeo

Valeo wprowadziło do swojej oferty 150 nowych referencji do samochodów osobowych. VCC – klimatyzacja W ofercie klimatyzacji pojawiły się 53 nowe referencje. W gamie filtrów kabinowych wprowadzono 6 ref., w tym 4 filtry zwykłe przeciwpyłkowe i 2 z aktywnym węglem do BMW 3 i X3. Rozszerzono również linię klimatyzacji o 5 ref. nagrzewnic i 1 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!