BMW nagrodziło firmę Bosch

, 22 kwietnia 2013, 11:16

„BMW Supplier Innovation Award” to nagroda przyznana przez niemieckiego producenta samochodów firmie Bosch. Wyróżnienie jest wręczane kooperantom, którzy wyróżniają się innowacyjnością oraz wybitnymi osiągnięciami.

BMW Supplier Innovation Award

BMW 120Spółka Robert Bosch GmbH otrzymała nagrodę specjalną za partnerstwo na rzecz innowacyjności. BMW uhonorowała w ten sposób długoletnią, wyjątkową współpracę obydwu przedsiębiorstw.

Herbert Diess, Członek Zarządu spółki BMW AG odpowiedzialny za rozwój, podkreślił podczas ceremonii wręczenia nagród znaczenie nowych technologii:

– ,,Innowacje współdecydują o sukcesie rynkowym samochodów. Wielu klientów decyduje się na zakup samochodu, który najbardziej przekonuje ich swoją innowacyjnością. Ponadto, innowacje są centralnym czynnikiem napędowym naszej roli jako innowatora w kształtowaniu przyszłości motoryzacji".

Bosch zamierza w najbliższym czasie wciąż angażować się w produkcję nowoczesnych systemów. Oprócz doskonalenia techniki silników spalinowych firma pracuje także nad napędami alternatywnymi do samochodów elektrycznych, efektywnymi agregatami pomocniczymi oraz np. nad hydraulicznym napędem hybrydowym. W centrum zainteresowania konstruktorów Bosch znajduje się także zautomatyzowana jazda, inteligentne rozwiązania w dziedzinie multimediów oraz interfejsy użytkownika. Kierowcy już dziś mogą korzystać z układów wspomagających, które są dostępne nie tylko w samochodach klasy wyższej, ale także w segmencie aut kompaktowych.

Dowiedz się więcej

Bosch i PSA wprowadzą tani napęd hybrydowy
Bosch i PSA wprowadzą tani napęd hybrydowy

Przedsiębiorstwa Bosch i PSA (Peugeot Citroën) planują stworzenie hydraulicznego napędu hybrydowego do samochodów osobowych. Bosch i PSA pracują nad hydraulicznym napędem hybrydowym Po sukcesach związanych z wprowadzeniem na rynek elektrycznego napędu hybrydowego Axle-Split firmy Bosch w samochodach z silnikami diesla produkowanych przez koncern PSA (HYbrid 4), oba przedsiębiorstwa planują teraz stworzenie hydraulicznego napędu hybrydowego do […]

Toyota nagrodziła firmę Bosch
Toyota nagrodziła firmę Bosch

Firma Bosch otrzymała najważniejsze wyróżnienie przyznawane dostawcom przez Toyota Motor Corporation. Producent samochodów docenił w ten sposób jakość usług świadczonych przez firmę Bosch już po raz czwarty. Nagroda „Global Contribution Award” dla Bosch Toyota wyrózniła firmę Bosch za stały proces doskonalenia, globalną współpracę, zwłaszcza w obszarze jakości i komunikacji, sprawne procedury podczas wprowadzania produktów seryjnych […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!