DuPont Refinish rozszerza zakres umowy z zespołem F1

, 17 października 2011, 16:29

Udana współpraca DuPont Refinish z Team Lotus w ciągu ostatnich 18 miesięcy zaowocowała jej zacieśnieniem. Marka DuPont Refinish była oficjalnym dostawcą technicznym Team Lotus od początku sezonu 2010, a teraz także dostarcza swoje systemy lakiernicze dla pojazdów wystawowych i organizuje szkolenia dla wewnętrznego zespołu lakierniczego Team Lotus.

Zwiększenie roli odgrywanej przez DuPont Refinish w Team Lotus zaowocuje jej logiem, które będzie znajdować się w widocznym miejscu przez resztę sezonu 2011.

– „Zespół ma szansę naprawdę oglądać korzyści, jakie daje nasz system lakierniczy, więc bardzo chcielibyśmy zwiększyć zakres naszego zaangażowania we współpracę z nimi. Zapewniając wewnętrznemu zespołowi lakierników szkolenia techniczne, a także wsparcie techniczne oraz wyniki działań badawczo-rozwojowych (które już przekazujemy), możemy pracować razem, by zwiększyć do maksimum wydajność Team Lotus w lakierni” – powiedział Michael Maier, kierownik ds. marki na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w DuPont Refinish.

– „DuPont Refinish jest w znacznym stopniu częścią naszego zespołu. Ta marka nadal odgrywać będzie bezcenną rolę i jest ważnym graczem gwarantującym, że będziemy walczyć z uznanymi zespołami w roku 2011 i później.” – skomentował Tony Fernandes, szef Team Lotus.

DuPont Refinish angażuje się także w zespole zwycięskiej ekipy GP2 Caterham Team AirAsia, która korzysta z systemów DuPont Refinish.

 

Dowiedz się więcej

DuPont Refinish wprowadza kolory z efektem specjalnym
DuPont Refinish wprowadza kolory z efektem specjalnym

Marka DuPont Refinish wprowadza na rynek linię lakieru ChromaLusion® WB umożliwiającego uzyskanie efektów specjalnych, do stosowania z lakierem bazowym Cromax® Pro. Dzięki ChromaLusion® WB wydaje się, że pojazd zmienia kolor w zależności od miejsca padania światła, kąta patrzenia na pojazd oraz kształtu elementu. Barbara Budka, Kolor Koordynator DuPont Refinish, powiedziała: „ChromaLusion®  WB to elitarny typ […]

Komentarze

Brak komentarzy!