DuPont Refinish i TeamLotus razem w kolejnym sezonie F1

, 3 marca 2011, 0:00

Tuż przed pierwszym wyścigiem w tym sezonie Formuły 1, w zespołach trwają ostatnie poprawki przed kolejnymi zmaganiami o mistrzowski tytuł. Team Lotus planuje w tym roku zdobywać pozycje w środku stawki przy wsparciu firmy DuPont.

Team Lotus nadal współpracuje z marką DuPont Refinish, która została oficjalnym dostawcą technicznym Team Lotus w sezonie 2010. W roku 2011 to się nie zmieni. Zaawansowane systemy lakierów DuPont Refinish nadal będą zapewniały Lotusowi wysoką wydajność w wymagających okolicznościach.

– „Team Lotus osiągnął bardzo wiele w zeszłym roku, zarówno na torze, jak i poza nim, włącznie ze zdobyciem najwyższej pozycji wśród nowych uczestników Formuły 1. Nie możemy się doczekać, by w tym roku pomóc im osiągnąć jeszcze więcej. Życzymy im jak największych sukcesów w sezonie 2011” – powiedział Michael Maier, Kierownik Marki DuPont Refinish na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Światowa widownia ponownie zobaczy logo DuPont Refinish na modelu T128 napędzanym silnikiem Renault, na jego wozach transportowych, samochodzie mieszkalnym zespołu oraz na stacji obsługi Team Lotus na torach wyścigowych na całym świecie.

Komentarze

Brak komentarzy!