Ekologiczny program DuPont Refinish

, 1 lutego 2011, 0:00

Od wejścia w życie w styczniu 2007r. dyrektywy VOC o zmniejszaniu emisji lotnych związków organicznych, producenci lakierów muszą bardziej troszczyć się o środowisko naturalne, dlatego marka DuPont Refinish wprowadza nowy program o nazwie Eco Pro we wszystkich swoich warsztatach w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

– „Dzięki programowi Eco Pro warsztaty będą mogły poinformować klientów o tym, że wykorzystywane przez nie produkty i procesy są zgodne z najbardziej surowymi lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska naturalnego. Marka DuPont Refinish bardzo poważnie traktuje swoje zaangażowanie w ochronę środowiska i dlatego chcieliśmy zapewnić naszym warsztatom coś, co jasno identyfikowałoby je jako przyjazne dla środowiska, co może mieć wpływ na decyzje klientów przy wyborze warsztatu.” – skomentował Ulrich Bathke, kierownik ds. lojalności marki na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w DuPont Refinish.

Program Eco Pro jest kontynuacją osiągnięć uzyskanych przy lakierze Cromax, który przewyższa wymagania zawarte w dyrektywie VOC. Wkrótce warsztatom zaproponowane zostaną szyldy i certyfikaty podkreślające ich zaangażowanie, a oferta ta będzie rozszerzana wraz z rozwojem programu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!