Gtechniq przywraca blask autom sprzed lat

, 29 grudnia 2016, 11:00

Zachar OFF odwiedził niedawno jeden z salonów detailingowych Gtechniq Polska. Celem jego wizyty było zabezpieczenie lakieru swojego zabytkowego Mercedesa 560 SEC kompozytem ceramicznym Crystal Serum.

Podbicie koloru, aksamitna śliskość i piękny połysk to rzeczy, które widać było od razu po dokonaniu zabiegu. „Różnica optyczna jest nie do przeoczenia. Ten samochód jest jakby był oblany szkłem” – stwierdził Zachar OFF odbierając swój samochód. „Ciężko to opisać, musicie uwierzyć, że wrażenie jest niesamowite.” – powiedział Zachar poproszony o dotknięcie karoserii.

Oprócz efektu wizualnego, który widać już na pierwszy rzut oka, powłoka ochronna Crystal Serum trwale zabezpiecza przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych oraz starzeniem się. Dzięki temu lakier nie blaknie, nie matowieje i jest odporny na przywieranie zabrudzeń. Zabezpieczony samochód myje się bajecznie łatwo i nie trzeba poświęcać na to zbyt wiele czasu.

Oprócz kompozytu ceramicznego Crystal Serum i powłoki hydrofobowej EXO, zabytkowy Mercedes Zachara otrzymał również wyjątkowe zabezpieczenie, przydatne szczególnie w dużych miastach o wysokim natężeniu zanieczyszczeń. „Ze świata sportu, a dokładnie z Formuły 1, przywiozłem preparat, którym pokryte są bolidy.”- opowiada Michał Zaborowski, dyrektor zarządzający Gtechniq Polska. Produkt C0 AeroCoat ma wysokie właściwości adhezyjne, dzięki czemu skutecznie ogranicza przywieranie brudu. W praktyce oznacza to, że zwłaszcza dolne partie samochodu pozostają na dłużej czyste.

Projekt wykonano w punkcie Auto Klinika w Wieliczce k. Krakowa – jednym z 30 autoryzowanych salonów detailingowych Gtechniq Polska.

Film Zachara z zabezpieczenia Mercedesa 560 SEC kompozytem ceramicznym Crystal Serum

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!