Nowy grunt od Cromax

, 6 maja 2016, 8:46

Marka Cromax wprowadziła nowy, bezchromianowy grunt izolujący – PS1600A 1K Sandthrough Sealer. Produkt został opracowany z myślą o aplikacji pod wszystkie wodorozcieńczalne lakiery bazowe Cromax.

Cynkowy grunt izolujący można stosować na małych przeszlifowanych, metalowych powierzchniach – w tym stali, aluminium oraz stali galwanizowanej. Produkt jest również przeznaczony do aplikacji na przeszlifowanych elementach od producentów OEM oraz przeszlifowanych, utwardzonych warstwach lakieru.

Marcin Raczkowski, Doradca Techniczny marki Cromax mówi: – “PS1600A 1K Sandthrough Sealer oferuje szereg rozmaitych korzyści. To ważny dodatek w grupie podkładów gruntujących marki Cromax. Nowy produkt został opracowany z myślą o sytuacjach, w których lakiernik dopiero w kabinie zauważa miejsce, które zostało zeszlifowane do gołego metalu. Zamiast stosować podkłady o długim czasie schnięcia, lakiernik może sięgnąć po pojemnik z aerozolem, który wymaga jedynie wstrząśnięcia przed użyciem. Wystarczy aplikacja jednej lub dwóch warstw PS1600A 1K Sandthrough Sealer. Następnie umożliwiamy odparowanie międzywarstwowe i suszymy przez 10 minut w temperaturze 20oC. Po wyschnięciu, można już aplikować lakier bazowy. PS1600A 1K Sandthrough Sealer to produkt wspierający warsztaty lakiernicze w optymalizacji wydajności ich pracy.”

Grunt izolujący PS1600A 1K Sandthrough Sealer jest dostępny w aerozolu o pojemności 400ml. Produkt oferuje wyjątkową odporność na korozję. Dzięki neutralnemu, szaremu kolorowi minimalizuje ryzyko odbarwienia podczas pracy na systemach Cromax oraz Cromax Pro.

Więcej informacji dotyczących produktu PS1600A 1K Sandthrough Sealer można znaleźć na stronie www.cromax.pl, w metryczkach technicznych lub uzyskać od lokalnego przedstawiciela marki Cromax.

Dowiedz się więcej

Nowy pigment od marki Cromax
Nowy pigment od marki Cromax

Marka Cromax wprowadziła nową grupę produktów o nazwie ChromaHybrid, linia dedykowana jest dla kolorów specjalnych. Pigmenty z tej linii mogą być stosowane w systemie bazy wodorozcieńczalnej Cromax oraz Cromax Pro. Pierwszym z niedawno wprowadzonych produktów jest srebrny pigment ChromaHybrid WH1795 Shining Silver EFG. Bezbarwny pigment zawierający szklane drobinki, został opracowany w odpowiedzi na coraz popularniejszy […]

ChromaLamp niezbędnik lakiernika
ChromaLamp niezbędnik lakiernika

Marka Cromax wprowadziła do sprzedaży ChromaLamp – źródło światła LED. Lampa stanowi niezbędne narzędzie pracy w warsztatach lakierniczych, które pragną osiągać jeszcze lepsze efekty renowacji. Marcin Raczkowski, Doradca Techniczny marki Cromax mówi: „Odpowiednie oświetlenie w warsztatach lakierniczych to ważny element na każdym etapie procesu naprawy. Marka Cromax wspiera swoich klientów nie tylko w zakresie produktów […]

Jeden lakier samochodowy – wiele możliwości
Jeden lakier samochodowy – wiele możliwości

Praca lakiernika jest ściśle związana z pojęciem kreatywności. To właśnie umiejętność nieszablonowego myślenia i duża wyobraźnia sprawiają, że lakierowane elementy zapierają dech w piersi. Lakiery samochodowe mają olbrzymi wpływ na ostateczny wygląd odnawianego obiektu – mogą zmienić zwykły przedmiot w piękny unikat dając jego właścicielowi poczucie wyjątkowości i luksusu. Obecnie lakiernicy mają do dyspozycji produkty […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!