Dwa nowe pigmenty z efektem od marki Standox

, 11 grudnia 2015, 10:18

Standox wprowadza do oferty dwa nowe pigmenty z efektem – Caribbean Blue Pearl Mix 290 oraz Indigo Fine Pearl Mix 289. Są one dostępne w opakowaniach o pojemności 250ml i mogą być stosowane zarówno z systemem Standoblue jak i Standohyd Plus.

Niebieski Caribbean Blue Pearl Mix 290 charakteryzuje metaliczne ziarno z zielonkawym efektem i transparentnym flopem. W zależności od oświetlenia, zielono-niebieska barwa może wydawać się mniej lub bardziej intensywna. Pigmenty zapewniają jaskrawy kolor o głębokim nasyceniu. Pigment umożliwia renowację najnowszych kolorów z rynku OEM, w tym koloru Kona Blue Forda zastosowanym na jubileuszowym modelu Forda Mustanga.

Niebieski Indigo Fine Pearl Mix 289 to wysoce nasycony pigment perłowy o bardzo drobnym ziarnie. Ten pigment jest niezbędny do renowacji takich kolorów jak czerń Forda – Shadow Black.

Pigmenty z efektem marki Standox pozwalają lakiernikom uzyskać doskonałe rezultaty podczas renowacji lakierów specjalnych stosowanych przez producentów samochodów. Kolory są wykorzystywane w bardzo ograniczonej liczbie lakierów dlatego te pigmenty są oferowane w opakowaniach o pojemności 250ml.

Dowiedz się więcej

Wytyczne dotyczące renowacji dwóch nowych kolorów modelu Peugeot 208
Wytyczne dotyczące renowacji dwóch nowych kolorów modelu Peugeot 208

W 2015 roku Peugeot odświeżył swój model 208. Nowy model charakteryzuje nie tylko nowy kształt karoserii, ale przede wszystkim wielowarstwowe matowe wykończenie. Zespół Techniczny Standox opracował zbiór praktycznych wskazówek dotyczących renowacji nowych kolorów specjalnych. Premiera nowego modelu Peugeot 208 była okazją do zaprezentowania dwóch kolorów specjalnych: Ice Grey oraz Ice Silver. Każdy z nich to […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!