Cromax wprowadza nowe niebieskie pigmenty z efektem specjalnym

, 18 listopada 2015, 14:49

Linia ChromaHybrid poszerzyła się o dwa nowe pigmenty z efektem, które mogą być stosowane zarówno z systemem Cromax, jak i Cromax Pro. Nowe pigmenty, dostępne w regionie EMEA, zostały opracowane w odpowiedzi na coraz popularniejszy trend ekskluzywnych lakierów specjalnych w sektorze OEM.

ChromaHybrid Turquoise Pearl WH1018 wykorzystuje niecodzienną błękitno-zieloną mieszankę perły zapewniając metaliczny efekt o doskonałym połysku. To bardzo nasycony pigment z efektem, który pozwala uzyskać czysty niebieski kolor z zielonkawym odcieniem. Pigment jest przeznaczony do renowacji takich lakierów jak Kona Blue dla modelu Forda Europe.

ChromaHybrid Very Fine Blue Pearl WH1019 umożliwia uzyskanie niezwykle czystych odcieni koloru niebieskiego, lub odcieni wymagających doskonałego połysku, jak na przykład Shadow Black Forda Europe. Cząsteczki miki zawarte w tym pigmencie zapewniają znakomite krycie i niezwykle gładkie wykończenie.

Marcin Raczkowski, Technical Advisor, mówi: “Nowe pigmenty zostały opracowane z myślą o lakiernikach, którym przypadnie zadanie odtworzenia najnowszych kolorów z rynku OEM. Receptury dla tych wyjątkowych lakierów są już dostępne w ChromaWeb – oprogramowaniu zarządzania kolorem online. Wspieramy nasze warsztaty nie tylko za pośrednictwem wysokiej jakości produktów, ale również oferując im praktyczne rozwiązania. Dlatego tego typu produkty – istotne, lecz rzadko stosowane – postanowiliśmy udostępnić w mniejszych opakowaniach”.

Ze względu na ograniczone zastosowanie produktu, pigment jest dostępny w opakowaniach o pojemności 250ml. Puszki wymagają jedynie lekkiego wstrząśnięcia przed użyciem.

Dowiedz się więcej

Cromax prezentuje swoje atuty
Cromax prezentuje swoje atuty

Marka Cromax opublikowała nowy materiał wideo prezentujący największe atuty marki. Film został zrealizowany na terenie Centrum Szkoleniowego Cromax dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) w Mechelen, w Belgii. Film dostępny jest na stronie www.cromax.pl w zakładce „o nas”. Materiał pokazuje jak przebiega proces renowacji, dzięki produktom i usługom marki Cromax. Film przedstawia przebieg naprawy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!