Nowe kolory podkładu Standox

, 28 sierpnia 2015, 8:54

Podkład Standox 1K Primer Filler U3010 w sprayu jest teraz dostępny również w kolorze czarnym oraz białym.

Standox rozszerza swój asortyment produktów w sprayu. Produkt Standox SprayMax 1K Primer Filler U3010, który jest już dostępny na rynku w dwóch odcieniach szarości: jasnym i ciemnym, będzie również dostępny w kolorze czarnym oraz białym. Technologia SprayMax umożliwia otrzymanie wyników podobnych do tych, które osiągalne są przy zastosowaniu pistoletu lakierniczego. Szereg opatentowanych innowacji, w tym nowy zawór umożliwiający rozpylanie w formie szerokiego strumienia oraz nowy sposób aplikacji zapewniają uzyskanie równomiernej grubości lakieru.

Wprowadzenie produktu Standox 1K Primer Filler U3010 w kolorze białym i czarnym pozwoli na doskonałą jakość renowacji pojazdów w bardzo ciemnych lub bardzo jasnych kolorach, które są obecnie preferowane przez nabywców samochodów.

Dostępny w sprayu podkład Standox 1K Primer Filler U3010 umożliwi warsztatom wykonywanie drobnych napraw lakierniczych, przeszlifowanych elementów, jak również miejsc, które są trudnodostępne, jak na przykład bagażnik samochodu czy komora silnika. Aplikacja przebiega szybko, jednocześnie ograniczając koszty. Nie wymaga stosowania sprężonego powietrza i pistoletu lakierniczego. Puszki zawierają oryginalny produkt marki Standox, na którym polegają warsztaty lakiernicze. Podkład SprayMax 1K Primer Filler U3010 umożliwia osiągnięcie wysokiej jakości efektów, podobnie jak w przypadku użycia pistoletu lakierniczego.

Technologia SprayMax zapewnia stałe ciśnienie rozpylania, co oznacza, że wydajność jest znacznie wyższa niż w przypadku tradycyjnych aerozoli. Ciśnienie pozostaje stałe aż do chwili gdy pojemnik zostanie całkowicie opróżniony.

Zainteresowane warsztaty lakiernicze powinny skontaktować się ze swoim lokalnym przedstawicielem Standox.

Dowiedz się więcej

Standox radzi: ochrona dróg oddechowych
Standox radzi: ochrona dróg oddechowych

Dzięki międzynarodowej dyrektywie VOC (lotne związki organiczne), wiele potencjalnie szkodliwych substancji zostało całkowicie wyeliminowanych z obecnie stosowanych produktów lakierniczych, lub ich zawartość została ograniczona w znacznym stopniu. Mimo tego, podczas wykonywania prac lakierniczych obowiązkowe jest stosowanie środków ochrony osobistej. Naturalnie, środki ochronne powinny być stosowane dla własnego dobra, ponieważ zabezpieczają przed szkodliwymi substancjami przenikającymi do […]

Współpraca Standox i Grupy PGD
Współpraca Standox i Grupy PGD

Marka Standox oraz Grupa PGD potwierdzają kolejny rok współpracy, trwającej nieprzerwanie od 2005 r. Zgodnie z zawartym porozumieniem Standox jest kluczowym dostawcą systemów lakierniczych dla warsztatów Grupy PGD. – „Cieszymy się, że Grupa PGD zdecydowała się na przedłużenie współpracy z marką Standox oceniając tym samym pozytywnie zarówno nasze produkty lakiernicze, jak i wsparcie merytoryczne“ – […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!