Superszybko schnący lakier bezbarwny

, 13 marca 2015, 11:16

Nowy lakier bezbarwny Permasolid HS Speed Clear Coat 8800 od marki Spies Hecker zapewnia połysk w połączeniu z ekstremalnie krótkim czasem schnięcia.

Opracowany na bazie innowacyjnej technologii żywic Permasolid HS Speed Clear Coat 8800 marki Spies Hecker, schnie w jedynie pięć minut w 60°C temperatury elementu, wyraźnie skracając czas procesu naprawy oraz czyniąc ją bardziej wydajną.

– „Nowy lakier bezbarwny 8800 jest bezkonkurencyjny. Produkt umożliwia lakiernikom szybsze ukończenie pracy, redukując czas schnięcia w kabinie lakierniczej.” – powiedział Mariusz Safarzyński, Koordynator Techniczny marki Spies Hecker.

Lakier bezbarwny Permasolid HS Speed Clear Coat 8800 można dostosować do różnych warunków suszenia stosując odpowiedni utwardzacz. Elastyczne możliwości suszenia – nie tylko w wysokich temperaturach, ale również w niskich – zarówno w kabinie lakierniczej, jak i w temperaturze otoczenia, czy przez noc, umożliwiają lakiernikom optymalizację indywidualnych procesów pracy w lakierni oraz redukcję zużycia energii.

Nowy lakier bezbarwny Permasolid HS Speed Clear Coat 8800 może być wydajnie aplikowany na 1,5 warstwy. Po wysuszeniu w kabinie lakierniczej, można przystąpić do polerowania już w 10 minut po schłodzeniu. Ponadto, nowy produkt jest elastyczny w użyciu – można go stosować do różnego rodzaju napraw, od szybkich napraw typu Speed Repair, po naprawy całościowe.

 

Dowiedz się więcej

Nowy produkt w portfolio Spies Hecker
Nowy produkt w portfolio Spies Hecker

Nowy wypełniacz gruntujący Permasolid HS Vario Primer-Surfacer 5340 może być wszechstronnie stosowany na rozmaitych rodzajach powierzchni. Jest to produkt o wysokiej zawartości części stałych, oferowany przez markę Spies Hecker w systemie Classic, który szczególnie dobrze nadaje się do wykonywania szybkich napraw samochodów osobowych. Produkt może być stosowany na różnych powierzchniach, takich jak goły metal, czy […]

Renowacja lakieru na elemencie plastikowym
Renowacja lakieru na elemencie plastikowym

Przy pomocy odpowiedniego, poprawnie zaaplikowanego produktu możliwe jest wykonanie renowacji lakieru na elemencie plastikowym. Spies Hecker ma w swojej ofercie liczne produkty z linii Plastic System – podkłady, dodatki i lakiery bezbarwne, które to umożliwiają. Tomasz Kazakidis, Doradca Techniczny Spies Hecker, tłumaczy: – „Lakierowanie tworzyw sztucznych nie musi być powodem do zmartwień dla warsztatów lakierniczych, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!