Axalta najlepszym dostawcą Mopar

, 27 lutego 2015, 16:29

Axalta Coating Systems otrzymała nagrodę jako dostawca roku w dziedzinie części i usług na rzecz Mopar. Nagrodę wręczono podczas gali Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Europe, Middle East and Africa (EMEA) Qualitas Awards.

Axalta jest formalnym dostawcą Mopar Parts & Services. Dzięki trzem globalnym markom lakierniczym – Cromax, Spies Hecker i Standox – Axalta zapewnia zaplecze kolorystyczne oraz wsparcie dealerom i warsztatom FCA na terenie Austrii, Belgii, Czech, Francji, Niemiec, Grecji, Włoch, Polski, Portugalii, Hiszpanii i Szwajcarii.

Na ceremonii w Turynie, nagrodę wręczyli Scott Garberding, Head of Group Purchasing oraz Monica Genovese, Head of Mopar Global Purchasing.

Axalta otrzymała tę nagrodę za imponujący i pozytywny trend w  poprawie wyników na rzecz Mopar, jaki wykazała w przeciągu ostatnich dwóch lat, oraz za swoją proaktywną współpracę z Mopar w kwestii przekazywania nowatorskich i cennych koncepcji, pomagających w zarządzaniu i rozwijaniu działalności FCA na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

– „Ten wspaniały dowód uznania ze strony Mopar ogromnie nas cieszy. Jednym z celów naszego zaangażowania w tworzenie doskonałych lakierów jest bycie silnym partnerem dla naszych klientów. Osiągnięcia takie jak to są dowodem sukcesu naszej współpracy zarówno wewnątrz sieci Axalta, jak i z naszymi klientami, którym pomagamy odnosić sukcesy.” – powiedział Jürgen Knorr, Axalta OEM and FLI Key Account Director EMEA.

Dowiedz się więcej

Mobilne Centrum Szkoleniowe marek lakierniczych Axalta – Cromax, Spies Hecker i Standox
Mobilne Centrum Szkoleniowe marek lakierniczych Axalta – Cromax, Spies Hecker i Standox

W celu pozostania na bieżąco z najnowszymi produktami i technikami aplikacji kadra lakiernicza klientów marek lakierów renowacyjnych Cromax, Spies Hecker i Standox uczęszcza na różnego rodzaju szkolenia. Jednak, gdy przybycie do Centrum Szkoleniowego jest niemożliwe rozwiązaniem jest DemoVan. DemoVan to mobilne Centrum Szkoleniowe trzech globalnych marek lakierniczychfirmy Axalta – Cromax, Spies Hecker i Standox, które […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!