Współpraca Standox i Grupy PGD

, 12 lutego 2015, 13:46

Marka Standox oraz Grupa PGD potwierdzają kolejny rok współpracy, trwającej nieprzerwanie od 2005 r. Zgodnie z zawartym porozumieniem Standox jest kluczowym dostawcą systemów lakierniczych dla warsztatów Grupy PGD.

– „Cieszymy się, że Grupa PGD zdecydowała się na przedłużenie współpracy z marką Standox oceniając tym samym pozytywnie zarówno nasze produkty lakiernicze, jak i wsparcie merytoryczne“ – powiedział Adam Grabowski, Koordynator marki Standox.

– „Wybór dostawcy systemów lakierniczych przeprowadziliśmy na drodze przetargu, do którego zaprosiliśmy kluczowych producentów obecnych na polskim rynku. Na ostateczny wybór dostawcy miały wpływ: warunki handlowe, wsparcie techniczne, szczegółowe analizy technologiczne czasów pracy, norm, zużycia oraz komunikacja i system rozliczeń. Po ich wnikliwej analizie mogliśmy pogratulować Standoxowi rozpoczęcia kolejnego okresu współpracy“ – skomentował wiceprezes Grupy PGD Mirosław Cichy.

– „W okresie już kilku dobrych lat współpracy ani razu nie zawiedliśmy się na marce Standox. Pozytywnie oceniam całokształt dotychczasowej współpracy, zarówno biorąc pod uwagę systemy Standoblue i Standohyd, jak i profesjonalną, stojącą na najwyższym poziomie, opiekę techniczną.“ –  dodał Bogdan Szymula, dyrektor Pionu Napraw Nadwozi Grupy.

Również zarządzający oddziałami Napraw Nadwozi Grupy PGD wyrazili zadowolenie z kompleksowej opieki świadczonej przez zespół techniczny marki Standox: Marcina Masikowskiego, Dariusza Niedźwiedzia, Grzegorza Kotlińskiego oraz regionalnych przedstawicieli handlowych.

– „Doradcy techniczni marki Standox niezwykle szybko reagują na wszystkie zgłaszane przez nas potrzeby, udzielając wsparcia bezpośrednio w naszych lokalizacjach, w serwisach” – sprecyzował Paweł Bujanowicz, dyrektor techniczny warszawskiego oddziału PGD Naprawy Nadwozi.

– „Doceniamy również niezapowiadane, cykliczne wizyty doradców technicznych, którzy na bieżąco monitorują zgodność technologii napraw z zaleceniami Standoxa, przyczyniając się do utrzymywania w naszych serwisach najwyższej jakości usług lakierniczych” – dodał Roman Wiencek dyrektor techniczny PGD Naprawy Nadwozi oddział Katowice.

Podczas wieńczącego miniony rok współpracy spotkania przedstawicieli Standoxa i Grupy PGD w Centrum Szkoleniowym w Broniszach pod Warszawą, jego uczestnicy mieli niepowtarzalną, niektórzy pierwszą w życiu okazję, by pod okiem doradców technicznych polakierować element w kolorze specjalnym marki Ford – Blue Candy.

Wizualnie i technicznie najdoskonalszą naprawę wykonał Jarosław Szupik, kierownik PGD Naprawy Nadwozi oddział Kraków.  W teście kolorystycznym Munsella zaś najlepszy okazał się Piotr Szewieczek, kierownik PGD Naprawy Nadwozi oddział Bielsko-Biała, a w teście wiedzy merytorycznej równych nie miał sobie Bogdan Szymula, dyrektor Pionu Napraw Nadwozi Grupy PGD.

Dowiedz się więcej

Nowe opakowania pigmentów Standoblue
Nowe opakowania pigmentów Standoblue

Marka Standox uzupełniła ofertę systemu Standoblue o kolejne pigmenty w mniejszych puszkach o pojemności 250 ml. Obecnie producent z Wuppertalu, wprowadził na rynek już 32 pigmenty systemu Standoblue w wygodniejszych puszkach. Kolory samochodów kreowane przez producentów stają się coraz bardziej złożone i niestandardowe. Na świecie pojawia się średnio rocznie 1000 nowych kolorów samochodowych. Z perspektywy […]

Nowe kolory podkładu Standox
Nowe kolory podkładu Standox

Podkład Standox 1K Primer Filler U3010 w sprayu jest teraz dostępny również w kolorze czarnym oraz białym. Standox rozszerza swój asortyment produktów w sprayu. Produkt Standox SprayMax 1K Primer Filler U3010, który jest już dostępny na rynku w dwóch odcieniach szarości: jasnym i ciemnym, będzie również dostępny w kolorze czarnym oraz białym. Technologia SprayMax umożliwia […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!