Nowe podkłady Cromax bez szlifowania

, 4 lutego 2015, 16:06

W gamie marki Cromax znalazły się dwa nowe, aplikowane bezpośrednio na metalowe podłoża podkłady nawierzchniowe – NS2602 i NS2607. Umożliwią one skrócenie czasu naprawy lakierniczej, zapewniają szybką i łatwą aplikację oraz ulepszony wygląd powłoki.

Dostępne w dwóch kolorach: białym (NS2602) i czarnym (NS2607) stanowią część systemu ValueShade marki Cromax. Zmieszane tworzą odcienie szarości, dopasowane do każdego koloru lakieru nawierzchniowego. Dzięki optymalnemu odcieniu szarości podkładu lakiernia może zmniejszyć zużycie lakieru oraz skrócić czas pracy.

Podkłady nawierzchniowe NS2602 i NS2607 charakteryzuje uniwersalność zastosowania. Można je stosować jako wypełniacz mokro-na-mokro lub do szlifowania (suszenie w kabinie lub na powietrzu).

– „Nowe podkłady nawierzchniowe NS2602/NS2607 wykazują doskonałą przyczepność i dobre właściwości antykorozyjne. Idealnie nadają się do lakierowania różnych podłoży, np. stal, aluminium, stal galwaniczna, nieprzeszlifowana powłoka kataforetyczna. Co więcej, zastosowanie dodatku do tworzyw sztucznych AZ9600 sprawia, że NS2602 i NS2607 są tak samo skuteczne na zewnętrznych elementach pojazdu wykonanych z tworzyw sztucznych” – powiedział Marcin Raczkowski, Koordynator techniczny marki Cromax.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!