Niewymagające szlifowania podkłady Cromax

, 3 lutego 2015, 12:54

Marka Cromax opracowała dwa nowe, aplikowane bezpośrednio na metalowe podłoża podkłady nawierzchniowe – NS2602 i NS2607. Umożliwią one skrócenie czasu naprawy lakierniczej samochodów osobowych, jak również zapewniają szybką i łatwą aplikację oraz ulepszony wygląd powłoki. Te niewymagające szlifowania, niskoemisyjne podkłady nawierzchniowe 2K zaprojektowano, by zwiększały przepustowość lakierni.

Dostępne w dwóch kolorach: białym (NS2602) i czarnym (NS2607) stanowią część systemu ValueShade marki Cromax. Zmieszane tworzą odcienie szarości, dopasowane do każdego koloru lakieru nawierzchniowego. Dzięki optymalnemu odcieniu szarości podkładu lakiernia możę zmniejszyć zużycie lakieru oraz skrócić czas pracy, co owocuje zwiększoną wydajnością i zyskownością lakierni.

Podkłady nawierzchniowe NS2602 i NS2607 charakteryzuje uniwersalność zastosowania. Można je stosować jako wypełniacz mokro-na-mokro lub do szlifowania (suszenie w kabinie lub na powietrzu).

Marcin Raczkowski, Koordynator techniczny marki Cromax powiedział:

– „Nowe podkłady nawierzchniowe NS2602/NS2607 wykazują doskonałą przyczepność i dobre właściwości antykorozyjne. Idealnie nadają się do lakierowania różnych podłoży, np. stal, aluminium, stal galwaniczna, nieprzeszlifowana powłoka kataforetyczna. Co więcej, zastosowanie dodatku do tworzyw sztucznych AZ9600 sprawia, że NS2602 i NS2607 są tak samo skuteczne na zewnętrznych elementach pojazdu wykonanych z tworzyw sztucznych”.

Dowiedz się więcej

Cromax w reportażu
Cromax w reportażu

Lakiernia Centrum Szkoleniowego po raz kolejny zamieniła się w plan zdjęciowy. Cromax, jedna z najbardziej medialnych marek lakierów do renowacji w Polsce po raz kolejny zaistnieje na szklanym ekranie, inspirując swoją innowacyjnością i uniwersalnością zastosowania. Założeniem organizowanego przez UPC Biznes projektu „Think Big – We share your passion for business” jest przedstawianie filmów-reportaży, w których […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!