Lakiernik Roku sieci Repanet

, 13 stycznia 2015, 15:00

Pod hasłem „Perły w sieci Repanet” przebiegał Konkurs Kolorystyczny Repanet mający wyłonić najlepszego lakiernika wśród profesjonalistów pracujących w certyfikowanych warsztatach zrzeszonych w sieć Repanet.

W 2014 roku został nim Robert Pięta z bydgoskiej firmy Reiski Auto Sp. z o.o., który wywalczył nagrodę główną – najnowszej generacji spektrofotometr marki Standox – Geniusza IQ, czyniąc w ten sposób firmę Reiski Auto pierwszym warsztatem w Polsce dysponującym tym innowacyjnym narzędziem kolorystycznym.

Na podium stanęli również Łukasz Pająk z firmy PGD Japan Motors z Bielska-Białej (II miejsce) oraz Mariusz Andryszczyk z PGD AZNN Warszawa (III miejsce).

Finał Konkursu odbył się 2 grudnia w Centrum Szkoleniowym Axalta w Broniszach pod Warszawą. Wzięło w nim udział w sumie sześciu lakierników, którzy najlepiej poradzili sobie z wymagającym 3-warstwowym kolorem perłowym 1G5 Toyota Lexus w pierwszym etapie konkursu.

Mimo że poza podium, to w gronie ścisłych finalistów znaleźli się Kamil Sarnowski z firmy Auto-Centrum M. Z. Kierat Sp. J., Jarosław Wierzbicki z firmy CRH Żagiel Auto Sp. z o.o. oraz Grzegorz Kunka z PGD AZNN Katowice.

– „Kolory trzywarstwowe naprawiamy w serwisie Reiski Auto średnio raz w miesiącu przy wykorzystaniu technologii Standoblue, dlatego zadanie konkursowe nie stanowiło dla mnie większego wyzwania. Regularnie pracuję ze spektrofotometrem Geniusz, tym bardziej cieszę się z możliwości pracy z najnowszej generacji spektro Geniuszem IQ.” – powiedział zwycięzca Konkursu Kolorystycznego Repanet 2014, Robert Pięta.

Dowiedz się więcej

Axalta Coating Systems rozpocznie współpracę z Uniwersytetem
Axalta Coating Systems rozpocznie współpracę z Uniwersytetem

Axalta Coating Systems ogłosiła nowy pomysł współpracy z Wyższą Szkołą Zarządzania Uniwersytetu Sabanci, stanowiący integralną część trzech programów studiów magisterskich, oferowanych przez Uniwersytet. Studenci będą mogli zdobyć praktyczne doświadczenie zawodowe pracując w Axalta na terenie Turcji. Współpraca pomiędzy Axalta Coating Systems a uczelnią wyższą będzie odbywać się w ramach studiów na kierunkach MBA, Executive MBA […]

Pierwszy raport Axalta na temat zrównoważonego rozwoju
Pierwszy raport Axalta na temat zrównoważonego rozwoju

Axalta Coating Systems przygotowała swój pierwszy raport na temat zrównoważonego rozwoju. Liczący 72 strony dokument podkreśla zaangażowanie firmy w kwestię zrównoważonego rozwoju, zawiera dane na temat wyników, a także relacje, zdjęcia i grafiki ilustrujące osiągnięcia firmy. Raport zawiera prezentację klientów, produktów i usług firmy Axalta, a także opisuje szczególny wkład firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!