Cromax, Spies Hecker i Standox z aprobatą Fiata

, 19 listopada 2014, 14:44

Firma Axalta Coating Systems poinformowała, że dział części zamiennych, serwisu i obsługi klienta Fiat Group Automobiles Mopar zaaprobował trzy jej marki lakiernicze – Cromax, Spies Hecker i Standox – do użycia u wybranych dealerów i w warsztatach samochodowych na terenie Europy.

Przedmiotem umowy jest bliska współpraca komercyjna pomiędzy Fiat Group Automobiles i Axalta Coating Systems w krajach Europy celem ciągłego doskonalenia jakości napraw lakierniczych, dzięki wykorzystaniu systemów produktów Cromax, Spies Hecker i Standox.

Umowa obejmuje także techniczne zarządzanie kolorami i inne typy wsparcia serwisowego świadczonego na rzecz warsztatów Fiat Group Automobiles w Austrii, Belgii, Włoszech, Polsce, Portugalii i Szwajcarii. Warsztaty Fiata na innych rynkach, takich jak Francja, Hiszpania, Grecja i Czechy chciałyby także zostać objęte aprobatą.

Aprobaty wydano po pomyślnym zakończeniu testów przeprowadzonych przez Fiat Group Automobiles na Cromax, Spies Hecker and Standox.

Dowiedz się więcej

Lakiernicze nowości Inter Cars
Lakiernicze nowości Inter Cars

Od grudnia tego roku asortyment lakierniczy Inter Cars SA poszerzy się o produkty firm MoTip Dupli Polska sp. z o. o. i Uvex Safety Polska. MoTip Dupli Oferta MoTip Dupli obejmuje środki takie jak: lakiery akrylowe, sztyfty zaprawkowe do drobnych napraw renowacyjnych, lakiery ogólnego stosowania, podkłady w aerozolach oraz cynki. Portfolio uzupełniają lakiery specjalistyczne, środki […]

Axalta i MIT Pioneer Technologies analizują właściwości lakierów
Axalta i MIT Pioneer Technologies analizują właściwości lakierów

Glen Mills, PA, Eric Houze, pracownik naukowy Axalta Coating Systems oraz Bavand Keshavarz, kandydat na studia doktoranckie w Massachusetts Institute of Technology (MIT), przedstawili wyniki wspólnego programu badawczego w zakresie nowych reologicznych technologii pomiarowych, które mogą zostać wykorzystane i znaleźć zastosowanie w dziedzinie lakierów natryskowych. Obie prezentacje miały miejsce, odpowiednio 7 i 8 października, w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!