Cromax w reportażu

, 31 października 2014, 13:59

Lakiernia Centrum Szkoleniowego po raz kolejny zamieniła się w plan zdjęciowy. Cromax, jedna z najbardziej medialnych marek lakierów do renowacji w Polsce po raz kolejny zaistnieje na szklanym ekranie, inspirując swoją innowacyjnością i uniwersalnością zastosowania.

Założeniem organizowanego przez UPC Biznes projektu „Think Big – We share your passion for business” jest przedstawianie filmów-reportaży, w których Polacy swoimi niestandardowymi rozwiązaniami inspirują świat.

21 października w Ośrodku Szkoleniowym Cromax nakręcono sceny lakierowania historycznego fotelu RM58 zaprojektowanego w latach 50. przez wizjonera-artystę Romana Modzelewskiego, którego produkcji seryjnej podjęła się firma Vzór.

Marka Cromax, wybrana przez firmę Vzór na dostawcę technologii lakierniczej dla designerskiego mebla, aktywnie zaangażowała się w projekt kręcenia sceny ukazującej przebieg procesu nadawania fotelowi koloru i połysku.

Film światło dzienne ujrzy w listopadzie tego roku. Emisje planowane są nie tylko na łamach kanału Youtube i fanpage'u konkursu Think Big na Facebooku, ale również na kanale 11 Galerii UPC oraz w ogólnopolskich mediach.

Dowiedz się więcej

Niewymagające szlifowania podkłady Cromax
Niewymagające szlifowania podkłady Cromax

Marka Cromax opracowała dwa nowe, aplikowane bezpośrednio na metalowe podłoża podkłady nawierzchniowe – NS2602 i NS2607. Umożliwią one skrócenie czasu naprawy lakierniczej samochodów osobowych, jak również zapewniają szybką i łatwą aplikację oraz ulepszony wygląd powłoki. Te niewymagające szlifowania, niskoemisyjne podkłady nawierzchniowe 2K zaprojektowano, by zwiększały przepustowość lakierni. Dostępne w dwóch kolorach: białym (NS2602) i czarnym […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!