Nowy odcień Standox

, 30 lipca 2014, 11:59

Standox rozszerza ofertę pigmentów systemu do pojazdów użytkowych Standofleet o nowy miks – 733 Brilliant Orange.

Mimo że pojazdy użytkowe dopiero od niedawna są produkowane w kolorach specjalnych, marka Standox jest już przygotowana do ich renowacji zapewniając swoim klientom odpowiednią technologię i wsparcie kolorystyczne.

733 Brilliant Orange można, jak wszystkie miksy systemu Standofleet, po dodaniu odpowiedniej żywicy, stosować jako lakier nawierzchniowy 2K HS Topcoat lub 2K HS Highbuild Topcoat. Produkt charakteryzuje się dobrym kryciem.

Nowy pigment  dostępny jest w 3,5 litrowych puszkach. Więcej informacji na temat produktów Standofleet można znaleźć na stronie emea.standox.com/pl/pl_PL/products/standofleet.

Dowiedz się więcej

Nowe opakowania pigmentów Standoblue
Nowe opakowania pigmentów Standoblue

Marka Standox uzupełniła ofertę systemu Standoblue o kolejne pigmenty w mniejszych puszkach o pojemności 250 ml. Obecnie producent z Wuppertalu, wprowadził na rynek już 32 pigmenty systemu Standoblue w wygodniejszych puszkach. Kolory samochodów kreowane przez producentów stają się coraz bardziej złożone i niestandardowe. Na świecie pojawia się średnio rocznie 1000 nowych kolorów samochodowych. Z perspektywy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!