Nowy Global OEM Technology Director w firmie Axalta

, 22 kwietnia 2014, 16:24

Dr Klemens Bartmann został powołany w firmie Axalta na stanowisko Director Global Technology dla rynku OEM. Jego działania będą polegały na opracowywaniu nowych technologii i produktów.

Bartmann pracował do tej pory jako Director Product Management dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki firmy Axalta. Wnosi do swojej funkcji ponad 20 lat doświadczenia z poprzednich funkcji, w ramach których specjalizował się w zarządzaniu produktami, technologii, wytwarzaniu, oraz w sprzedaży i marketingu.

– „Klemens będzie nadzorował globalną organizacją rynku OEM, co jest niezwykle istotne dla naszej działalności. Jego działania będą polegały na opracowywaniu nowych technologii i produktów w celu spełniania, a nawet przewidywania potrzeb naszych klientów. Ponadto jego zadaniem będzie również zapewnianie najlepszego i najszybszego wsparcia technicznego naszym klientom z rynku OEM oraz naszym zakładom produkcyjnym.” powiedział Panos Kordomenos, Senior Vice President and Chief Technology Officer firmy Axalta.

– „Dzięki powołaniu nowego dyrektora, będziemy mogli dalej rozwijać nasze zdecydowane ukierunkowanie na klienta. Będzie on stanowić powiązanie naszej wiodącej technologii z konkretnymi potrzebami klienta, i wniesie do naszej globalnej organizacji OEM niezwykłą wiedzę technologiczną. Jest dla nas niezwykle ważne, aby naszym klientom w każdym przypadku zapewniana była odpowiednia technologia i właściwa obsługa, zgodnie z konkretnymi potrzebami.” – powiedział Steve Markevich z Axalta Coating Systems.

Powołanie Dr Bartmanna na nowe stanowisko nastąpiło po trzech niedawnych zapowiedziach inwestycji firmy Axalta w nowe zakłady produkcyjne lakierów wodorozcieńczalnych w Niemczech, Brazylii i Chinach.

Dowiedz się więcej

Lakiernia Standomobil znów jeździ po Polsce
Lakiernia Standomobil znów jeździ po Polsce

Rocznie odwiedza około 100 warsztatów lakierniczych, pokonując niemal 100 tysięcy kilometrów. Po raz pierwszy mobilna lakiernia na kółkach marki Standox wyruszyła w trasę w listopadzie 2007 roku. Po krótkiej przerwie, już w nowym wydaniu wizualnym Standomobil powraca na polskie szosy. Standomobil to samochód, który pełni funkcję centrum szkoleniowego. Na zewnątrz, grafika nawiązuje do Formuły 1, […]

Axalta Coating Systems dostarczy lakiery do samochodów Mazda w Europie
Axalta Coating Systems dostarczy lakiery do samochodów Mazda w Europie

Globalny dostawca lakierów – Axalta Coating Systems, ogłosił, że Mazda Europe odnowiła współpracę z trzema globalnymi markami lakierniczymi należącymi do Axalta – Cromax, Spies Hecker i Standox. Umowa, która pozostanie wiążąca przez okres kolejnych dwóch lat, potwierdza, że Axalta jest autoryzowanym dostawcą lakierów dla dealerów i warsztatów lakierniczych Mazda w całej Europie. – „Jesteśmy zadowoleni […]

Axalta Coating Systems zainwestuje w Meksyku
Axalta Coating Systems zainwestuje w Meksyku

Axalta Coating Systems, globalny dostawca lakierów płynnych i proszkowych, ogłosiła, że zainwestuje 10,5 mln dolarów amerykańskich w Tlalnepantla (w Meksyku), w celu zwiększenia wydajności produkcji żywic wykorzystywanych do wytwarzania lakierów. Inwestycja ta ma zwiększyć i poszerzyć możliwości zakładu w Tlalnepantla, jednego z trzech zakładów produkcyjnych firmy Axalta w Meksyku i centrali firmy w Ameryce Łacińskiej. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!