Axalta piątym producentem według magazynu Coatings World

, 18 września 2013, 8:38

Axalta Coating Systems po raz pierwszy pojawiła się w Top Companies Report 2013 – rankingu największych dostawców farb i lakierów na świecie – zajmując piąte miejsce. Ranking opiera się na obrotach ze sprzedaży w roku 2012 ujętych w sprawozdaniach lub przeliczonych na dolary amerykańskie.

Axalta pojawiła się po raz pierwszy w corocznym Top Companies Report od czasu, gdy w pierwszej części roku stała się niezależnie działającą firmą. Tegoroczny Top Companies Report profilował 83 firm o sprzedaży przekraczającej 100 milionów dolarów amerykańskich.

Marki ciekłych i proszkowych farb firmy Axalta sprzedawane są w 130 krajach, wytwarzane w 35 fabrykach na sześciu kontynentach i wspierane przez siedem ośrodków badawczo-rozwojowych, których działalność skupia się na opracowywaniu najnowszych technologii związanych z lakierami celem jak najlepszego spełnienia oczekiwań klientów. 
 

Dowiedz się więcej

Najczęściej wybierane kolory samochodów w 2013 r.
Najczęściej wybierane kolory samochodów w 2013 r.

Axalta Coating Systems, globalny producent farb i lakierów dla motoryzacji, opublikował sprawozdanie na temat popularności kolorów w roku 2013. Coroczny raport jest najdłużej wydawanym i najbardziej wyczerpującym sprawozdaniem kolorystycznym w branży motoryzacyjnej. Ranking popularności…kolorów samochodów Sprawozdanie na temat popularności kolorów jest wydawane od roku 1953. To najbardziej wyczerpujące opracowanie w branży, jako że firma stale […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!