Menu

Febi

Konkurs febi bilstein – wyniki

Wraca legendarny kalendarz febi bilstein, który teraz można wygrać w konkursie. Zrealizowany wśród malowniczych plaż, będzie wspaniałym uzupełnieniem każdego wnętrza. Odpowiedz na konkursowe pytania, by mieć szansę na zdobycie jednego z pięciu kalendarzy, ufundowanych przez firmę febi bilstein.

Kalendarz Inter Cars na rok 2023 – znamy szczegóły

Inter Cars opublikował pierwsze plansze odnoszące się do wyczekiwanej przez klientów publikacji. Kalendarz na 2023 rok jest już gotowy i niedługo trafi do mechaników i partnerów biznesowych dystrybutora.

Powraca kalendarz warsztatowy febi – tym razem zdjęcia wykonano w Kolumbii

W roku 2023 ponownie będziemy mogli korzystać z kalendarza warsztatowego febi. Zdjęcia do najnowszego wydania powstały w Kolumbii wczesnym latem roku 2022. W poprzednich latach pandemia uniemożliwiła przygotowanie pracochłonnego materiału.

Filtry hydrauliczne febi do sprzęgieł typu Haldex

Oferta filtrów hydraulicznych marki febi została ostatnio poszerzona w celu pokrycia nowej generacji sprzęgieł typu Haldex. febi oferuje obecnie kompletny asortyment filtrów, pokrywający sprzęgła Haldex od generacji I do IV. Posiadają one takie specyfikacje, są projektowane i produkowane tak, by spełniały wymagania jakościowe OE.

Sterowanie wentylacją skrzyni korbowej

Wentylacja skrzyni korbowej (z ang. Positive Crankcase Ventilation – PCV) to układ mający za zadanie regulację ciśnienia we wnętrzu silnika oraz usuwanie szkodliwych oparów powstających wewnątrz każdego silnika spalinowego. Układ zapobiega przedostawaniu się tych szkodliwych oparów do atmosfery.