Menu

Dr. Motor Automotive

Październikowe nowości Dr.Motor Automotive

Dr.Motor zaprezentowało październikowe nowości. Oferta powiększyła się o charakterystyczne dla firmy zestawy uszczelek pokryw zaworów, przewody olejowe, uszczelki pod głowicę jak i pokrywy zaworów. Nowości te prezentowane były na niedawno zakończonych targach Automechanika Frankfurt.

Dr.Motor Automotive z certyfikatem ISO 9001

Firma Dr. Motor Automotive poinformowała o zdobyciu certyfikatu ISO 9001. Międzynarodowa norma ISO 9001 oznacza znane na całym świecie systemy zarządzania jakością.

Nowości w ofercie Dr Motor

Poznańska firma wprowadza trzecią partię nowości w tym roku. Produkty te dostępne są już u dystrybutorów, a firma opracowuje kolejne ciekawostki produktowe, aby rozbudować swój katalog do ponad 2 tysięcy części.

Dr.Motor Automotive na targach TTM i Motortec

Firma Dr. Motor weźmie udział w dwóch dużych kwietniowych imprezach. Pierwszą z nich są Targi Techniki Motoryzacyjnej (TTM) w Poznaniu, które odbędą się od 7 do 10 kwietnia 2022, gdzie będą reprezentować swoje miasto wśród międzynarodowych wystawców.

Nowości produktowe Dr.Motor Automotive – 01/2022

Firma z Poznania nie zwalania tempa i z początkiem roku wprowadza do swojej oferty kolejnych 70 referencji. Założenia na ten rok mówią o 2 000 referencji w ofercie polskiego producenta części na rynek aftermarketowy.

Zawory EGR – kolejna paczka nowości od Dr. Motor Automotive

Wychodząc naprzeciw zapytaniom klientów, firma Dr. Motor Automotive wprowadza szeroką gamę zaworów EGR w kolejnej już paczce nowości na rok 2021. Tym razem składają się na nią referencje z grupy zaworów EGR, chłodniczek zaworów czy przepustnic.

Nowości w ofercie Dr. Motor

Marka Dr. Motor Automotive przedstawiła swoje nowości produktowe. Tym razem składają się na nią referencje z grupy uszczelek kolektora ssącego, pokrywy zaworów czy uszczelek głowicy.

Uszczelka pokrywy zaworów – objawy uszkodzenia i wymiana uszczelki

Uszczelka pokrywy zaworów (zwana też uszczelką pod pokrywą zaworów) uszczelnia połączenia pomiędzy pokrywą zaworów a głowicą silnika. Jej uszkodzenie jest jednym z częstych powodów wycieków oleju silnikowego w starszych samochodach. 

Polskie firmy na targach Automechanika Frankfurt 2021

Zorganizowane po raz pierwszy po przymusowej przerwie pandemicznej targi Automechanika Frankfurt 2021 były wydarzeniem o wiele skromniejszym niż w przeszłości. Polskę reprezentowało na nich kilkanaście firm. Poniżej przedstawiamy krótki przegląd prezentowanych przez nie ekspozycji.

Kolejne nowości Dr. Motor Automotive

Marka Dr. Motor Automotive przygotowała dziewiątą już w tym roku paczkę nowości produktowych. Tym razem składają się na nią kolejne referencje z grupy tłoków, pomp wody, pokrywy zaworów czy kolektora ssącego.